Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálok élni, hogyan ny. Jam...

Utálok élni, hogyan ny. Jam ki magam?

Figyelt kérdés
ANyám szerint 20 zem nyugtató
2013. jún. 19. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Elsőre én "hogy nyaljam ki magam"-nak értelmeztem a kérdést :D


Amúgy adhatnál némi infót, fiú e vagy, vagy lány, meg milyen idős, na meg anyád miért mond neked ilyeneket.

2013. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de elegem van szrintem emebeteg vagyok. Hülye a cslaádom tartozásuk van e se tudom mondani annyir elege vna áááá
2013. jún. 19. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is "nyaljam ki magam"-nak értelmeztem xD
2013. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Látom nem csak én vagyok ilyen elvont, dettó azt értelmeztem hirtelen, hogy: nyaljam :DD

Amúgy szerintem sehogy. Elég bolond anyud van(már bocsánat) ha ilyeneket mond....

2013. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is rengeteg tartozásunk van,lassan kiraknak a lakásból!Remélem azért lesz valami...írj privátot,elmondhatod bővebben,hogy mi a baj!
2013. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha megölöd magad újra végig kell élned ezt az életet szóval a helyedben inkább valami megoldást keresnék, de ahogy érzed ...
2013. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos jól értelmeztem elsőre is. Néha én is gondoltam ilyenre főleg mikor anyámat verte a részeg élettársa. 7-8 éves lehettem mikor egy ilyen alkalommal kimentem a konyhába és kést szorítottam a hasamhoz, hogy meghalok, mert nem bírom nézni ahogy veri anyám az a ... Meg egyszer ki akartam ugrani a 6.-ról, de csak odáig jutottam, h kitettem a 2 lábam az ablakon. Mindenkinek van valami rossz az életében amiért azt mondhatná feladja. Anyud lehet nem vette komolyan amit mondott. ha igen, akkor meg ne tegyél neki szivességet. Minél hamarabb költözz el otthonról, az már kiemel a negatív környezetből.
2013. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szted miért vagyok itt a Földön, ha nem tanulni? akkor szted el lehet menekülni öngyilokkal?? Kezded akkor újra a leckét, másik testben, vagy ami biztos: valamilyen formában. Lényegtelen, h reinkarnáció, de a TUDATRA visszahat minden, ami tesz. Bár nem csak az történik vele, amit tett. Az öngyilkosság meg amúgy erőszak, ha belegondolsz. Ha létezik reinkarnáció, és szíven lövöd magad, esetleg nehezítve kezdheted elölről az egészet: megszületsz egy szívbeteg csecsemő testében, akit életben tartanak az orvosok, mondjuk a 40., vagy 55. életévéig... Persze lőheted fejbe is magad, akkor netán tényleg elmebetegként születsz újra, vagy állandó migrénnel. Te akartad...


De , mondom, a reinkarnáció nem 100%-ig létező. Az viszont logikus, h a tudat/lélek időtlen. Csak hát az egyéni tudat: egy illúzió. Csak egyetlen tudat létezik. Minden más csak részillúzió. Ergo: az egyetlen lény/lélek/tudat önmagával játszik szerepeket, amíg el nem ér egy bizonyos tudati szintet. Onnan már könnyebb lesz, 4D felett. Ez nem csak logikus, de meg is tapasztaltam. Hinni nem kell nekem. De gondolod, h öngyilokkal érdemes letesztelni, amit állítok? Nem hinném, hogy ilyen módon érdemes... de a döntés felelőssége a tied, nem a mienk...

2013. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szted miért vagyok itt a Földön, ha nem tanulni?"

Úgy értem, vagyunk.

2013. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!