Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy borzasztó fóbiám! Mit...

Van egy borzasztó fóbiám! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ez biztosan furán hangzik de nagyon félek telefonálni a barátomnak.Mást nem félek felhívni sak őt pedig már több mint 1 éve ismerjük egymást.Azt mondta a nyáron hívjam ha tudunk találkozni mert csak nekem van meg az ő száma én a sajátom nem adtam meg mert ritkán vagyok telefonközelben és nem tudnám fogadni a hívásokat.Hogyan hívjam fel ha ennyire félek?

2013. júl. 14. 15:54
 1/3 Gyémántlány ***** válasza:

Írj SMS-t.

Egyébként a félelmeinket úgy tudjuk legyőzni, ha gyakoroljuk. Mondd el neki, hogy félsz egy kicsit, és biztosan elnéző lesz veled, ha nem tudsz megszólalni, ilyenek.

2013. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyél be ciánkapszulát
2013. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nagyika65 válasza:

Kedves!


Jó lenne egy picit elgondolkodni mitől is félsz valójában. Attól, hogy nem tetszik neki ahogy beszélsz? Vagy attól, hogy elutasít? Nem tudod hogyan szólítsd meg telefonon? Amit leírsz, nem tűnik fóbiának, inkább valami önmagaddal szembeni teljesíthetetlen elvárásnak. Volt már rossz tapasztalatod, rossz élményed? Egyáltalán beszéltetek már telefonon?

2013. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!