Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Tényleg annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg annyira borzasztó, ha egy nőnek igényei, elvárásai vannak?

Figyelt kérdés
Nem azokra a nőkre gondolok, akiknek csak a tökéletes férfi felel meg - ők valószínűleg egyedül is fognak maradni, hiszen tökéletes nem létezik. De nagy baj, ha annál többet vár egy nő, mint hogy a párja egész nap a kanapén fetrengjen, zabáljon, igyon, és legyen elégedett azzal, hogy "legalább nem csal meg és nem ver meg"?

2013. júl. 8. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindkét kérdésedre, Igen.

Kivéve ha a kanapén nem a csillagkaput nézi.

2013. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem vernélek meg, Gandhi és egy csiga rejlik a lelkemben..:)
2013. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen.

És eközben ő persze legyen hűséges,odaadó,házias,szexéhes bombázó..

2013. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van mit adnia is, akkor természetes.
2013. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

DEhogy borzasztó, szinte mindenkinek vannak elvárásai változó értékrendel és mértéknagysággal.

Nekem pl hogy legyen magas, nagymellű, barnahajú, vékony aranyos csaj. És az ismerősei mondják rá hogy aranyos, ne csak saját maga.

F

2013. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:

Ezek nem nagy elvárások. Az a nő akinek az ilyen megfelel és sír de együtt van vele na az a szánalmas. (és sok ilyen nő van)

De nem ez manapság kevés pasira mondható , régebben több ilyen volt.

2013. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogy borzasztó, ez teljesen jogos. A kérdés, hogy az a hölgy ezt hogyan tálalja, önmagával szemben mennyire kritikus és, hogy más téren mit tesz le a pasi az asztalra.


Volt nekem is olyan ismerősöm, aki egyetemre járt, míg a pasija eltartotta, a csaj meg elvárta volna, hogy a pasinak estére ugyanannyi energiája maradjon, mint neki 2-3 előadás meghallgatása és

2013. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(véletlen elküldtam :S)


(...) pár órányi kávézgatás után.

2013. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meglepő dolog lehet más férfiak számára, de ez teljesen normális, hogy vannak bizonyos elvárásaid.
2013. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!