Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tanácsokra lenne szükségem?...

Tanácsokra lenne szükségem? 13/L vagyok és szerintem "ember fóbiám" van. Most ez biztos vicces de nem érzem magam jól köztük szinte irritálnak.

Figyelt kérdés
Van amikor nevetnek rajtam pedig nem járok gagyi cuccokba (converse,nike-t hordok) valamikor meg egyfolytában néznek és idegesítő meg furcsa is.... Jó lenne h ha tudnátok segíteni!Köszi előre is!
2013. máj. 24. 17:28
 1/7 anonim válasza:
46%
küldj egy képet magadról, néha nem az a fontos mit hordasz hanem hogy néz ki az arcod.. lehet azon nevetnek, de azsem biztos, és lehet csak beképzeled! kitudja min röhögnek? lehet te veszed magadra:)
2013. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem képzelem be magamnak mert mindig figyelem őket és látom.Engem ez nagyon tud bántani,minden reggel mikor felkelek azon gondolkodom hogy már megint egy borzalnas nap,minek keltem fel stb. Csak a barátaimmal,családommal tudok mosolyogni,egyépként komoly arcom van.
2013. máj. 24. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok száz, hozzád hasonló korú és öltözékű lány jár-kel a világban.Annyira tehát nem lehetsz kirívó megjelenésű, hogy amiatt nevessenek.De sajnos a fiatalabb korosztályból sokaknak megvan az az idegesítő szokása, hogy mindenen és mindenkin röhög, vihog, mint egy félkegyelmű, akár van rá oka, akár nincs.Majd benő a fejük lágya nem foglalkozz velük!
2013. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Hát nehéz velük nem foglalkozni mert irtózatosan tud bántani! Utálom az ilyen **** embereket.Ezek nyomorítják meg az életemet.
2013. máj. 24. 18:06
 5/7 Irving válasza:
Szerintem azok a fiatalok akiknek van önbizalmuk azt hiszik hogy ők a "valakik" tudat alatt is kigúnyolják azokat a lányokat akik bizonytalanok nem túl magabiztosak! Mert ezt pont kimutatod azzal hogy figyeled mások véleményét! Próbáld ki hogy egy napra átállsz a másik oldalra! Érezd magad menőnek lazának Te legyél az aki kineveti a másikat! Aztán mesélj milyen volt?
2013. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt is próbáld ki, hogy reggel néhány kocka jófajta táblacsokit beviszel, és figyeld meg akkor is, hogy hogy látod a dolgokat! Ritka, de megesik, hogy a kémiád kicsit hajlamossá tesz a depresszióra. Nem is írnám, ha nem írtad volna, hogy igen kevés a mosoly...
2013. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszolóknak! Mindenképpen megpróbálom a csokit! :))
2013. máj. 24. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!