Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Spanyolországba szeretnék...

Vivi917 kérdése:

Ha Spanyolországba szeretnék menni nyáron kirándulni melyik részét válasszam? Tenger mellett szeretnék, éjszakai élettel teli városra gondoltam. Esetleg ha hoteleket is tudnátok nekem írni hálás lennék.

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Madrid,Barcelona gyönyörû hely! A neten találhatsz látnivalókat illetve hotel ügyben is tájékozódhatsz.
2013. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Madridban már voltam, egyszeruen csodálatos hely, elso alkalommal beleszerettem!..Barcelónába még nem volt alkalmam eljutni
2013. máj. 19. 12:44
 3/7 anonim válasza:
100%

Én ide szeretnék kijutni:

Extremadura


[link]

2013. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem voltál Barcelonan,javaslom nézd meg,ha Madrid tetszett ez még jobban fog...és ha már a ide ellátogatsz,nem messze tôle megnézheted Costa Bravat,ami szintén híres a sziklás tengerpartjáról és persze a csodálatos helyek közé tartozik!Itt tudok egy szállást ha érdekel a Costa Encantada Aparthotel****-t.Elég elfogadható ára van,de sok hotel közül válogathatsz,én ezt ismerem azért ajánlottam.
2013. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Barcelona fantasztikus hely, a tengerpart egyszerűen fantasztikus.. Volt már szerencsém Madridhoz is, de Barcelona egyszerűen magával ragad... Ajánlom neked a Hotel Arc La Rambla(***) hotelt, nagyon jó helyen van, ráadásul van ott egy magyar lány, aki tud segíteni mindenbe...:)
2013. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Mi itt voltunk idén. Olcsó, és nagyon jó helyen van. Magyarok. Imádom Barcelonát. Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Már 2x voltam, de holnap mennék vissza, ha tehetném... :)
2013. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok..esetleg nem tudnátok nekem ajánlani valami ****, esetleg ***** csillagos hoteleket?
2013. máj. 20. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!