Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudnék otthonról pénzt keresni? Van valami ötletetek?

Állást keresek, de elég nehéz elhelyezkedni. Addigis jól jönne egy kis bevétel, de mivel lehetne megoldani?

Egy faluban élünk, Pesttől nem messze.

Most épp dolgozom, de csak nyári meló, pár hét és vége. Idősebb embereknek gondoltam segíthetnék, de nem hiszem, hogy fizetnének érte, meg itt mindenkinek van segítsége. Olyanról se tudok, aki babysittert keresne. Mit tudnék csinálni? Adjam el a cuccaim vaterán?

2013. júl. 17. 17:19  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki ismer olyan munkát ami nem mlm, nem is LiveJasmin és társai, de mégis otthonról végezhető, és lehet vele keresni némi többletpénzt?
Ez szerintetek igaz? Nem átverés? Lehet ennyi keresni otthonról?
Ha elköltöztem otthonról, akkor nekem kell mindig hívni, keresni őket?
Hol érdemes otthonról is végezhető, távmunkát keresni az interneten?
Távmunka. net kinek mit mond? Valaki dolgozik nekik? Hogyan működik? Otthonról végezhető munkát kínálnak, fél évre 4990 ft a regisztrációs díj! Ha valaki dolgozott/dolgozik...
Ha valaki elmegy otthonról egy szó nélkül, és külföldre távozik, akkor ott is elkezdik az illetőt keresni a rendőrök? A rendőrök rájönnek, hogyha valaki külföldre szökik? Hogyan?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!