Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sunyi dolognak tartjátok az...

Sunyi dolognak tartjátok az alábbi szöveget? , , Vigyázz magadra! "

Figyelt kérdés
Szerintem sunyi szöveg, amikor ezt mondja valaki.
2013. júl. 18. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom.. attól függ, ki mondja és milyen célzattal. Amikor anyám elköszön tőlem és ezt mondja, az pl. nem hangzik sunyin. Ha valakit felbosszantok, vagy hasonló és valaki fenyegetésképp mondja, az sem sunyi, inkább szánalmas. Te miért tartod sunyinak?
2013. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:D


Néha nekem is úgy tűnik, hogy van egy furcsa csengése ennek a mondatnak, de csak bizonyos személyektől.

Például amikor egyszer ezt mondta nekem valaki és belenéztem a szemébe arra gondoltam, hogy mit gondolhat ő, hogy én csinálni fogok, amiért ezt mondta nekem.

2013. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ha elköszönök a szerelmemtől, ezt szoktam neki mondani. :S

De szerintem egyáltalán nem "sunyi".

2013. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagy mértékben függ az adott helyzettől :D
2013. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen attól függ ki és hogyan mondja. Ha valaki fenyegetően mondja, hogy "Vigázz magadra" azzal persze azt fejezi ki, hogy valamit tervez ellenünk és jobb ha vigyázunk. zt lehet sunyinak értékelni akár.
2013. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!