Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti is kötelező és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is kötelező és fárasztó dolognak tartjátok a szépségápolást?

Figyelt kérdés
Azt érzem olyan nagy a verseny, hogy muszáj jól kinézni, ami csomó pénz meg idő, a sportolás, kozmetikus, fodrász meg ezek. Gondolom a lányok többségének ez az élete. De ha azt akarom, hogy szóba álljanak velem a fiúk, akkor muszáj beszárítani a hajamat meg kifesteni a szemem, meg nem vehetem föl a bő farmert csak a csinosat. Eddig szemüvegben mászkáltam összefogott hajjal és most, hogy változtattam rámmosolyognak a férfiak az utcán. Tényleg ennyi számít? Ez borzalmas.
2012. jan. 19. 00:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mocskosul tanulságos:

http://www.youtube.com/watch?v=xN8YxEf__XI&feature=related


Ééés valóban. Sokkal vonzóbb valaki full puccban :P

2012. jan. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%

Tényleg. Borzalmas vagy sem, így felfigyelnek rád és több esélyed van az érvényesülésre. Azt tudom mondani, hogy ne ellenkezz, forogj együtt a Földdel.


20/N

2012. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A nagy többségnek igen. Én nem szeretem, ha egy lányon van egy centi vakolat és egy kiló festék. szolidan oké. A hajviselet is jobban bejön, ha természetes. Vagy legalábbis nem látni rajta, hogy másfél óráig készült...
2012. jan. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én élvezem, nem szárítom be a hajam, nem járok kozmetikushoz, sem fodrászhoz, kényelmes és csinos ruhákat szeretek hordani, puha anyagú farmereket választok. Hajamat magam vágom, bőr és hajápolókat házilag csinálom, nem sminkelek és elég sokszor megnéznek, rám dudálnak. :)
2012. jan. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Igen tényleg ennyit számít! Sminkben olyan férfiakat ismerhetek meg, akik amúgy elmennének mellettem az utcán. és igen én is macerának tartom, de olyan társadalomban élünk ahol ezt mindenki elvárja tőlünk
2012. jan. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Csak a szőrtelenítést. A többi alapvető, mert anélkül kib*szott ocsmány selejtnek érzem magam :D

Azért tényleg igazságtalan. Egy férfi elég, ha rendszeresen tisztálkodik (legalábbis én nem várok el extrákat), egy nő meg legyen tökéletes 24/7.

2012. jan. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a beteg, de nekem smink nélkül, kócosan jobban tetszett a csaj. Így rusnya.
2012. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hm... ez érdekes... Az én exe reggel volt a legszebb, mikor kimászott az ágyból egy szál pólóban, kócosan, smink nélkül,de soha nem hitt nekem...
2012. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Csajok itt nem arról van szó, hogy a pasik elvárják. Tévedésben éltek. Szerintetek ha összefognátok tüntetni, hogy soha többet senki nem sminkeli magát, akkor kihalna az emberiség?

Ez az egész a csajok vívmánya, hogy minél jobb kant vonzanak magukhoz. És lám-lám, működik. Most meg nekiálltok panaszkodni? :D Örüljetek neki, hogy szebbé tudtok válni. Ilyen egyszerűen. Egy csúnya, avagy asszimetrikus arcból is olyan szép arcot lehet kihozni sminkel mint az állat...


Az meg pláne hülyeség, hogy a pasiknál meg csak annyi hogy tisztálkodjanak.

Azok mellett pedig ti mentek el mint a sz@r.

Ti is ugyanúgy a kockahasú, széptestű, jóképű srácokra gerjedtek leginkább. Tudjátok mi meló az? Olvassatok utána, mit kell küzdeni azért a kocka hasért.

Rájöttök, hogy a sminkelés lószar ahhoz képest.


Ne legyetek ennyire szűklátókörűek :)



21F

2012. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Geszti: furcsa, de nekem alapból tetszett a csaj :D Viszont smink után még inkább...



21F

2012. jan. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!