Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fiúk, lányok! Nektek milyen...

Fiúk, lányok! Nektek milyen témájú könyv jön be, mi az ami tetszik? Csak mert írtam egy könyvet, és érdekrlne a véleményetek, illetve mennyire tartjátok nagy dolognak ha vki 18 évesen írt már könyvet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Véleményt akkor tudunk mondani, ha a te írásodat látjuk. Egyébként nagy dolog, persze, ha tényleg jó a könyv ;)

Arra pedig, hogy milyen könyvet szeretek... Nos, bármilyen témájú könyv meg tud fogni, ha jól van megírva, magával ragad a sztorija, és ha van benne valami egyedi, amitől különleges lesz, nem csak egy sablontörténet a sok közül.

2013. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és 22/f, ha ez számít.
2013. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
A lényeg,hogy eredeti ötlet legyen ne valami koppintás,a témája végül is mindegy,ha izgalmas és fordulatos.
2013. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Tulajdonképpen az ilyen csöpögős lányregányeken kívül szinte mindent elolvasok, de főleg a krimik és kalandregények érdekelnek. Mindkettő olyan műfaj szerintem, amiből nagyon sok rossz és elég kevés igazán jól megírt mű van. Elég nehéz eltalálni, hogy izgalmas legyen, de ne túl fantasztikus, elcsépelt, stb. Nagyon tisztelem azokat az írókat, akik erre képesek.
2013. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc műfajaim a szociográfia, szatíra, fejlődésregény, bűnügyi komédia, krimi és kaland. Az, hogy 18 évesen könyvet ír valaki, azért nem mérvadó, mert sokan már 13-14 évesen kötetekre rúgó terjedelemben gyakorolják vélt vagy valós íráskészségüket. Hogy amit írtál, és hogy az mennyire jó, hogy méltó-e a könyv titulusra, azt meg akkor lehet csak eldönteni, ha olvastam a művedet.

Szóval így előzetesben én bizalmat szavazok neked, de látatlanban nem mondok semmit, se meleget, se hideget.

2013. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát én próbáltam nagyon izgalmasra írni a könyvet, sok fordulatot bele rakni, van benne krimi, dráma, szex, szerelem, igazából minden. Röviden arról szól hogy két jó barát, próbálja lebuktatni a Főnöküket, aki lányokat futtat, és kokainnal kereskedik. Sok szereplő van benne, több szálon fut a cselekmény, és egy percre se unalmas. Egy hónap alatt megírtam, és minden percét élveztem, és szerintem jól sikerült.
2013. ápr. 29. 18:24
 7/9 Bianka<33 ***** válasza:

Minden stílusú könyvbe beleolvasok. Magam is könyvet írok, de az ifjúsági sorozat lenne. nagyon drukkolok a könyv sikeréért, és szerintem nem életkorhoz lehet kötni a tehetséget!

13/L

2013. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bianka<33 ***** válasza:
Egyébként ha ez erőt ad akkor több író is irt ennyi idősen regényt. Ott van Leiner Laura is és nézd meg mekkora sikere lett! Szorítok, hogy összejöjjön! :D
2013. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
13 évesen írsz könyvet? húha :D milyen témába, és ki is akarod majd adni? hát azért elégé lassan indul be így,de bízok benne hogy lesz sikerem :D
2013. ápr. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!