Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek, hogy telt eddig a nyár?

Nektek, hogy telt eddig a nyár?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 10:36
 1/7 anonim válasza:

Elmentünk nyaralni, szétverték a lakásunkat a felújítók :) kábé ennyi :D

Megyünk még majd Debrecenbe meg sebészetre. XD

2013. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy sajnos, mint az év többi része... Dolgozom heti 5 napos is (sokszor hétvégén is), a szabadnapjaimon pedig órákra járok, főzök, mosok, takarítok... Majd augusztusban lesz 10 nap szabim, akkor remélhetőleg összejön majd egy 4-5 napos nyaralás kettesben az élettársammal.

25/N

2013. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

2kor mek baszakodni haverjaimmal XD

meg mais voltam már mwg tegnap is

2013. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátokkal találkozok(igaz csak 2 hetente 1-2x),sportolok rendszeresen,most fogok majd kutyát kapni,lebarnultam,nyaralni,strandon nem voltam(majd jövőre),sokat beszélgetek emberekkel,élem az életem,so good!;D
2013. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eddig munkával / aktív dolgozó vagyok /, 3 napra megyek majd hamarosan Balatonra barátnőkkel, ill. kirándulásra, az is kikapcsolódás lesz legalább. Utána céges költözködés / huh, de "várom":-(.../
2013. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
S.z.a.r.u.l és unalmasan. Járok dolgozni, az legalább jó. Emberekkel beszélgetek mindenhol, ahol csak tudok. Vásárolgatok. Augusztusban egy napra elmegyek a családdal. Egyelőre ennyi, majd meglátjuk, még mi lesz.
2013. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól :D Június végén vizsgára készültem,aztán dolgoztam egy hetet gyárban (ez mondjuk gagyi volt de legalább lett pénzem) aztán fesztiváloztam,voltam egypár koncerten,közös italozgatáson,most pedig ismét dolgozok de sokkal kellemesebb,érdekesebb munkát végzek. Újra elkezdtem edzeni is,abban is sok örömöm van. Ráadásul most jöttek meg a vizsgaeredményeim és sikeresek,szóval abszolút a fellegekben járok :D


És nálad mi a helyzet? :)

2013. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!