Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted is kib@aszott hamar...

Szerinted is kib@aszott hamar elment ez a nyár?! :o Hogy telt a nyarad? Miért várod és miértnem várod a sulit? :D felpontozlaaaaaaaaak. :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 00:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
100%

túlságosan is hamar vége lett. úgy érzem, nem nagyon csináltam semmi hasznosat, de jól éreztem magam, főleg előző héten... :DD

a sulit egyáltalán nem várom, mert nem akarok megint egész nap gürcölni, és az osztálytársaimmal se nagyon akaródzik találkozni most nekem.

2011. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
63%

najahh elrepült qrvagyorsan. a legjobb szó nekem az eseménydús lenne rá. a sulit max 1 dolog miatt várom h elfelejtsem azokat a dolgokat amik mostanában történtek velem az elmult pár hétben:SS

17/F

2011. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Minden nyár ezt csinálja... legalább is nálam :-/

Imádom a júniust, akkor még olyan hosszúnak tűnik... aztán egyszer csak elrepül és hopp ennyi volt.

2011. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. Énis úgy érzem hogy szinte átaludtam az egész nyarat :'D

Miértnem akarsz találkozni az oszitársaiddal? :)


második: Miért mi a baj?(ha publikus:p):D

Amúgy 15Lvagyok

2011. aug. 15. 00:26
 5/45 A kérdező kommentje:
3. ugyanígy érzek. Én még emlékszem arra amikor számoltuk vissza a napokat a suliból.. most már a nyárból kell :(
2011. aug. 15. 00:27
 6/45 anonim ***** válasza:
63%
wáá egész gyorsan elszált habár alig csináltam valami viszont sulit várom nemazé mert akkora stréber vagyok ...csak szeretek megismerni uj embereket ennyi :D 15/f
2011. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
hát még vissza van pár nap.. szééét kéne bulizni az agyunkat úgy hogy még évnyíton is másnaposak legyünk :DD
2011. aug. 15. 00:33
 8/45 anonim ***** válasza:
2.vagyok: hát végülis publikus de nemtulzottan szeretném részletezni mert bonyolult és hosszu nagyon + a multam is tudni kéne hozzá. a lényege annyi h szerettem vkit mindennél jobban , mindent megtettem érte , az életét is vt h megmentettem és átbaszott és kidobott... :S és vhogy tul kéne lépnem. az meg egy mellékes dolog h 2melohelyem vt nyáron és az összes fizum elbasztam nagyrészt feleslegesen :/ de vhogy kikéne élveznem azért a nyár maradék részét :/ :D szal most éppen probálok nem összeomlani és vhogy boldog lenni hamár egyszer nyár van :D
2011. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
:D ahamm :D forr a véred? :D
2011. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

2.: Gondolj arra, hogy a jövő nyarad sokkal jobb lesz:D

Nem érdemelt meg a csaj ;D

Sok sikert!:D


Utolsó.: úgyvalahogy:DD

2011. aug. 15. 00:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!