Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miket vennének meg az emberek?

Miket vennének meg az emberek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és szeretnék egy kis pénzt keresni. Arra gondoltam, hogy van pár fölös dolog itthon, de nem tudom mi az, amit érdemes meghirdettni. Könyvekre gondoltam, rengeteg van, amelyikre semmi szükség. Bár nem hiszem, hogy tolonganának érte. Mi az amit érdemes meghirdetni?

2013. júl. 18. 21:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Régen póniklubbos is voltam, van rengeteg lovas könyvünk, képregény, sorozatok is. Gondoltam arra, hogy csomagba 5-10 könyv olcsón. Szerintetek bejönne? Vagy kötelező olvasmányok? Mesekönyvek gyerekeknek?
2013. júl. 18. 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a penzkereset miatt, hanem azert erdemes sztem, mert "fölösleges". (Ha masoknak, föleg a szüleidnek is az.) Igy egyebkent energetikailag helyet adsz az ujnak...stb, magadnak is jot teszel vele, ezt erezni is fogod!

De ez penzkeresetnek csak alkalmi dolog sztem.

2013. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fejeztem be: tehat a kerdesre, mindent erdemes sztem eladni/elajandekozni, amire nincs szükseged, akar olyan formaban is, ahogy irtad. Hogy miket vennenek meg, az mas kerdes... Pl. gyüjtök sztem az ertekesebb dolgokra mennek, azok is nagyon nehezen eladhatok, igy egy neked (egykor) ertekes szalvetagyüjtemennyel pl. inkabb csak a szivedet fajdirod. :( (Lattam egy tevemüsort erröl, ahol regisegkereskedöket vontak be ilyesmikbe.) A könyvek is kevesbe ertekesek sajnos, amiota szamitogepen letölthetö/elerhetö minden, inkabb csak "klasszikusok", tehat nagyon "hires" könyvek eladhatok sztem. Pl. ezoteriaban en megvennem Szepes Maria Vörös Oroszlan c. könyvet, mert ez sztem egy "alap" mondanivalo, de minden mas töle nekem eleg letöltve. Regebben en egy hasznalt könyvkereskedesbe beadtam a regi könyveimet, es meglepöen keveset kaptam ertük, az eredeti arnak csak töredeket (megcsak a harmadat sem!), pedig akkoriban meg ritkasag volt a szamitogep.

De ha szorosan veszem a kerdesedet, szinte minden eladhato, a vevönek megfelelö aron...

Sok sikert!

2013. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!