Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány vagyok fehér a bőröm...

Cigány vagyok fehér a bőröm és magyar barátaim vannak én nagyon szeretném ha magyarnak születtem volna de mégis össze hasonlítanak a többivel! Pedig nem is ismernek! Mit tehetnénk ez ellen?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha fehér a bőröd és magyar barátaid vannak, akkor hogy veszik észre, hogy cigány vagy ?


Persze ha minden második szavad dikk meg more akkor nem kérdeztem semmit..

2013. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudják,sajnos egyébként a legjobb haverom magyar és ő szokott így meszélni :D
2013. júl. 20. 22:47
 3/14 A kérdező kommentje:
*Beszélni*
2013. júl. 20. 22:47
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

akkor a barátod is cigány.. hiába fehér a bőre.


Itt a kultúra számít nem a bőrszín.

2013. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Egy ork ***** válasza:
76%

Előttem szóló: ne általánosíts. A primitívség első jele.


Kérdező: Ha értelmiségi szakon tanulsz, mindenkinek pofabe! Vannak kivételek is.

2013. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Miért kéne mindenkinek pofabe ha értelmiséginek tanul ?


Végülis oké.. tényleg nagy dolog, ha egy cigány kijárja az általánost..ha középiskolát is, az már csodaszámba megy, na de még ha főiskola is... az már tényleg a fehér holló esete.


Beszélj normálisan.. hagyd el a cigány szlengeket, beszélj úgy mint egy normális ember.. és akkor magyar lehetsz.

2013. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
légy inkább büszke hogy cigány vagy esküszöm ha ilyet a cigányság előtt mondanál kitaposnánk a beledet
2013. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
A cigány kultúra előtört megint :D
2013. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is légy büszke arra, hogy cigány vagy! Nem tehetsz semmit az ellen ha összehasonlítanak a többivel, mert elérhetsz akármit az életben, akkor is cigány maradsz....az irigyek és rasszisták szemében is csak egy "büdös cigány". Márpedig az emberek igen nagy részét képezi az előbb említett két csoport. Tisztelet a kivételnek!
2013. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

Osztom a többiek véleményét hogy légy büszke a származásodra :) Sose akarj a magyaroknak megfelelni és ne akarj magyar lenni a magyarok örülhetnének ha ilyen színes és szép kultúrájuk lenne mint a cigányoknak ;) A nagy magyaroknak meg üzenem hogy jó szórakozást a kiváló országukhoz ami nemsokára darabokra esik szét :)

Üdv. egy külföldi ;)

2013. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!