Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok dönteni hogy mi legyen

Figyelt kérdés

Most olyan semmilyen külsőm, ha végig megyek az utcán nem úgy tekintenek rám hogy hú de érdekes srác, egy ideje már fontolgattam a tetoválást és most adott lenen a lehetőség, de félek hogy ezzel be korlátozom magam a lányoknál, tehát lesz olyan aki nekem tetszik, de az a valaki meg hányingert kap a tetkótól, és sok csaj úgy van vele hogy biztos erőszakos durva ember az illető

Elég látványos a megálmodott téma először a mellkasom és nyakam szeretném elkezdeni utána ha kész, a következő elképzelés az lenne hogy a két karom is teljesen ki tetováltatnám

csak én gondolom hülyeségnek ezt a bekorlátozottságot, vagy lehet valóságalapja?

23/F


2013. júl. 23. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván lesz olyan, akinek nem fog tetszeni és olyan is lesz, akinek igen; ilyen az emberi természet.
2013. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet alapja, de nem csak a lányoknál. Ha tényleg ilyen szinten tetováltatod ki magad, akkor jó pár munkahelyre való bejutás lehetőségét is elvágod. Másrészt nagy optimizmus azt hinni, hogy ha egy rakás tetoválással mész végig az utcán, akkor az emberek hirtelen érdeklődni kezdenek irántad.
2013. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!