Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek megtetszett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek megtetszett egy fiú és most nem tud dönteni hogy mi legyen, azt mondta nekem, hogy én vagyok az igazi neki. Fél éve vagyunk együtt távkapcsba, de minden héten talizunk és nála alszok 2 napot is. Én hogytudnám fellnyitní a szemét?

Figyelt kérdés
Egyszer már ellhagyott engem de aztán a pali kidobta pedig még nem is taliztak,mert néha kacsingat más fiúkra is,nekem ő a mindenem sohase hanyagolom ell sokszor megbocsátok neki és elnéző vagyok vele de ez szerintem már sok,hogy lát egy helyes fiút és már dobna is engem ő érte

2013. máj. 14. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a francba. Kell neked olyan csaj aki nem szeret??? Mert jobb ha tudod h nem szeret. Én egy évig éltem távkapcsolatban a párommal. 2 havonta találkoztunk és rá sem néztem más pasira.
2013. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Csonti95 xD ***** válasza:
Sok csalódás fog még érni, spanom.
2013. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mikor vele vagyok minden jól megy kőztünk aztán meg mikor távol akkor meg olyan fura és mondta nekem ma is,hogy nem az én hibám útálja magát meg hogy ezt nem lehet mególdani,de ennyire ingatag érzésű lányt még nem láttam,de én szeretem őtt...
2013. máj. 14. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajna ez hülyének nézz nem szeret.Hagyd ott mert csak sokkal sokkal jobb fog fájni.Tényleg nem akarok rosszat meg minden de egy qva tipus :(.
2013. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet h te szereted őt de hidd már el h ő téged nem. Csak amikor ott vagy jó vagy neki, amikor meg nem akkor keres mást. Kell ez neked? Komolyan tönkre akarod magad tenni egy ilyen liba miatt?
2013. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez nem ingatag, hanem ha ló nincs szamár is jó

a szövege jó, Te meg beveszed a cuclit

ez a csaj nem szeret, soha nem is szeretett,

így jobban teszed, ha lépsz, keressél egyet aki igazán szeret, ez csak tanács, Te döntesz N

2013. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld ezt saját magaddal... Amúgy szerintem, ha az első ilyen akciójánál azt mondtad volna, hogy takarodjon a p.csába, hidd el, fülig szerelmes lenne beléd még mindig. Ez rossz dolog, de az ember rohadt hamar bele tud szokni abba, hogy a másik mindent elnéz neki. Ha nem húzod meg a határt, ő fogja "keresni" azzal, hogy állandóan átlépi, hogy lássa, meddig mehet még el. Szerintem itt már a szakítás lenne az egyetlen ésszerű dolog...
2013. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Tegyük fel, hogy téged választ. Hosszú távon hogy képzeled el ezzel a lánnyal a kapcsolatotokat? Ő elmászkál más pasikkal te pedig folyamatosan megbocsátod neki? És meddig tudod ezt folytatni?


Szvsz az egy hét 2 találkozás között nem olyan borzasztóan, kibírhatatlanul sok idő, hogy más fiúk társaságát keresse. (A párom külföldön van, fantáziádra bízom, hogy mennyit tudunk találkozni).

22L

2013. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 CoortezFan válasza:

ne haragudj, de te nem vagy normális. :D ennyire megalázkodni, hogy kidobott téged egy másik fiúért, de aztán megint visszajött. véleményem szerint a távkapcsolat a világ legnagyobb baromsága. persze az más, hogy összejöttök és utána kerültök messze egymástól.( de azt se lehet soká bírni)

ui: nem érdekel ha lepontoznak. nem vagyok nagy gyk-s

2013. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolatban minden távolság áthidalható...
2013. jún. 19. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!