Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor milyen állásban legyen...

Mikor milyen állásban legyen a babakocsi? Mikortól kezdjem el felfelé dönteni?

Figyelt kérdés

Teljes ülősbe nyilván mikor már határozottan, gond nélkül ül. De ilyen fekvő és ülő pozíció köztibe mikor?

3 napja ha ilyen ülés és fekvés között van az ölemben, akkor a kezemnél fogva felhúzza magát 100-os ölésbe. Tegnap óta pedig meglepően sokáig meg is tartja magát így. Ha rá akartam venni, hogy dőljön vissza hátra, nem engedte.

Napokon belül 4,5 hónapos babóca anyukája.


Ezt találtam, de nem teljesen egyértelmű. Legalábbis nekem. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. A sétáknál nálunk még nincs sírásos ellenkezés, egyenlőre.


2013. máj. 6. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ideális az lenne, ha egyáltalán nem emelnél a babakocsin, amíg nem ül. Viszont nagyon sok baba van, aki egy idő után szenved a babakocsiban fekve, szerintem kevesebbet ártasz vele, ha akkor félig megemeled az ülést, mint ha hagyod, hogy minden séta nettó üvöltéssel teljen.

Ezzel egyébként most biztosan sokan nem értenek egyet, de vállalom, mert nekem mindkét gyerekemmel ez volt, 4-5 hónaposan fel kellett félig emelni nekik a babakocsit, máshogy egyszerűen nem működött.

De amíg jó érzi magát fekve, ne emelgesd a kocsit.

2013. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az en fiam sem viselte mar el 5 honaposan a fekvot, ezert a felig uloben volt, aztan amikor mar magatol felult, akkor emeltem fel ulobe. Egyebkent ha elszunditott azonnal visszatettem teljesen fekvobe, kesobb is.
2013. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2013. máj. 8. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!