Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a "swag"-ekrő...

Ti mit gondoltok a "swag"-ekről? Csak én utálom őket ennyire?

Figyelt kérdés

Miért van oda minden lány, (tisztelet a kivételnek), a seprűhajú, menő swag gyerekekért?Akik CSAK márkás ruhában feszítenek,mert más rontana az imidzsükön?Akik mindenkit leszólnak,aki kicsit is különbek náluk??

Sok választ kérek!



2013. júl. 25. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább irritálnak, nem utálom őket kifejezetten, mert rájöttem hogy ők csak szimplán hülyék, akik hozzászoktak ahhoz, hogy azt követik amit látnak. Úgyis eltűnik pár év múlva, addig bírjuk ki.

Viszont ha leszólnak amiatt, mert rockot hallgatok és különbözök tőlük, na azt nem tűröm.

2013. júl. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom az első válaszolóhoz. nekem van egy ilyen fiúbarátom, nem lehet megértetni vele, hogy nem lesz ettől jobb ember, és hogy ezek a cuccok teljesen feleslegesek. a kis rib.....cok meg bukjanak csak rá, nekem marad a kecskeszakállas, tetovált rocker. :3
2013. júl. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden generációnak megvan a maga utált stílusa (most már inkább minden fél évtizednek). 30 éve még mindenki azért nyavajgott, hogy jaj ezek a rockerek, jaj ezek a punkok, aztán jött a jaj ezek a rapperek, jaj ezek az emósok, jaj ezek a techtonikosok meg mit tudom én még mik voltak, most meg ezek a swagok... azt se tudom, hogy mi a f..szomok ezek.
2013. júl. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A dolog forrása a nagyszerű médiában rejlik, hisz a sok hülye, aki követi ezt a divatot bárhova néz ezt látja, és mivel valószínűleg a haverjai is hasonló korúak,és nincs idősebb testvére aki megmondja neki,hogy förtelmesen néz ki, így marad a társadalom normálisabb felének az,hogy elviseli ahogy az ilyen "Swaggerek" az olcsó fullcappet épphogy a fejükre helyezve nagyjából 2 óra irányába állítva több csajt hajt fel mint egy normális srác. Romlott ez a világ, és az ilyen stílus képviselői a férgek benne..
2013. júl. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyba szarok rájuk, nekem van egyéniségem, leszophat minden "swag" :D
2013. júl. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mutatna vki egy képet? mert én nem tudom mi az :D
2013. júl. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen ez a tinikor.

Emlekezz vissza, regen az Emo volt a divat, aztan minden fiunak bili frizuraja lett, mert justin bieber volt a meno.Most ezek a "swag" gyerekek a menok. Orulj neki, hogy te ertelmesebb vagy, en csaknevetek az ilyen embereken, akik azt hiszik egyenisegek, de kozben minden evben valtoztatjak a ' stilusukat' , mert mindig valami uj jon divatba.. Mondanam azt, hogy szanalmasok, de en mar nem itelkezem. Csinaljon mindenki azt, ami neki tetszik!

2013. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mind bekaphatja. Ugyanolyan sikerem van a lányoknál, mint a szopottgombócfejű gyökereknek, pedig egyedi stílusom van, nem követek semmilyen idióta divatot. Sőt! Van olyan lány, aki szóba se áll az ilyen divatmajmokkal.

Szánalmasak egytől-egyig. Ha beszólnak a stílusom miatt, csak kiröhögöm őket. Nem érdekel tucatemberek véleménye.

Mindegyiken ugyanolyan ruha, ugyanúgy viselve, de azt hiszik ők egyediek, ők tudnak öltözködni.

De ha egy öltönyt kell felvenni, nyakkendőt kötni, megvannak halva, úgy néznek ki mint a mosott szr. Vicc.


15/f

2013. júl. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hali!


17 éves lány vagyok éppenséggel pont leszarom/mindig is leszartam az ilyen lenyalt hajú, nagymenő, idióta ruhákban járkáló srácokat. Nem tudom, de én úgy a mai fiúknál, gondolok ezekre a csőnadrág, converse cipő, V-nyakú póló, baseball sapkás fazonokra, akik komolyan úgy néznek ki mint valami rémálom, legalább is nekem és szörnyen nehéz fölfognom hogy ez sok lánynak hogy tetszhet, mert csak arra menjenek, hogy játsszák az eszüket a külsejükkel. Szóval én őket már úgy alapból nem kedvelem. Oké, persze ha megismerem és tényleg látom hogy más belülről nem érdekel. De szerintem sokkal jobb, egy bő pulcsis, rendes, normális pólót hord, farmernadrágos srác, mint ezek. Nem tudom nekem ez a véleményem. Nekem volt egy 17 éves barátom, 1 évig voltunk együtt, aztán neki is kezdett elszállni az agya. Rá másfél hónapra meg összejöttem a mostani barátommal ő 24, és teljesen már mint a többi srác, már 8 hónapja vagyunk együtt és milyen érdekes, normális, rendes, tud öltözködni és pont letolja a divatot.


17/L

2013. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!