Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rendőr a helyszínen nem...

Sumpi kérdése:

A rendőr a helyszínen nem köteles jegyzőkönyvet írni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen kell. Ha baleseti akkor mindenképp a helyszínen kell mert ugye abból nektek is kellene egy példány azt tudtommal indígos módszerrel szokták hogy kettő legyen belőle, de bent a kapitányságon be kell vinniük sz.gépbe és nyomtatottan is kell hogy kapj amit vagy postáznak vagy ha bemész érte akkor személyesen oda adják.

Meg ha betörést jelentesz és kimennek körülnézni akkor csinálnak helyben jegyzőkönyvet csak akkor be kell menj a kapitányságra feljelentést tenni és akkor ott kapsz rendes jegyzőkönyvet amúgy.

Legalább is én így tudom mert pár éve sajnos nekem is kellett ilyet tennem.

2013. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kutyalopáson érték tetten,ellopták szó szerint a Collie kutyánkat.csakhát chip volt benne.kértünk jegyzőkönyvet,de közölte hogy csak jelentés készül amit kikérhetek 3000 ft.-ért.Akkor ez most hogy van?
2013. júl. 25. 16:16
 3/3 anonim válasza:
Úgy, ahogy a rendőr mondta. Készül egy rendőri jelentés, és majd téged behívnak a kapitányságra tanúkihallgatás miatt. Ott kapsz jegyzőkönyvet.
2013. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!