Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy lány aki folyton...

Van egy lány aki folyton piszkál. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött ,hogy van egy regisztrációs játék.És én ott nevelem az állatom meg ilyesmik...lehet ott levelezni meg adatlapot csinálni,amit láthat mindenki.És én oda kiírtam hogy 12 éves vagyok 38-40 kiló közt ingadozok és 162cm magas vagyok.(Ezt anyukámtól örököltem)és most megyek 6.-ba.Erre meg rám ír egy másik lány ,hogy ez lehetetlen mert ő most megy hétbe és még csak 156cm meg hogy náluk a legmagasabb fiú 160 cm.Persze visszaírtam neki hogy elhiheti meg hogy vannak nálam magasabbak is meg stb...Erre ő meg :Ha-Ha majd ő el is hiszi.Azt kérte küldjek magamról képet ,hogy elhiggye ,de inkább mégse mert azon úgyse én leszek hanem valaki akit leszedtem a Google-ről.Hiába mondom neki hogy ez az igazság,ő nem hisz nekem és azt hiszi hogy hazudok neki.Kicsit idegesít.Lehet hogy le kéne tiltani?

2013. júl. 25. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, és ne foglalkozz vele. :)
2013. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj neki, ne foglalkozz vele és képet soha, senkinek ne küldj magadról, semmilyen adatot ne adj meg!
2013. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sz@rd le
2013. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ird azt neki

szilvásbukta mert azt szeretem

2013. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
176 cm vagyok és 12/l
2013. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy ha nem fejezi be, akkor megkeresed és letéped a tedimacija fejét :)
2013. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Képet nem küldtem neki és letiltottam.:)
2013. júl. 25. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
ha zaklat egy lány akkor bejösz neki, kiváncsi rád. válts hangnemet és beszélges vele
2013. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!