Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány vagyok. Van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok. Van az osztályban egy fiú, aki egyfolytában piszkál, meg engem néz és mosolyog. Órán is engem bámul. Osztálykiránduláson egyfolytában mosolyott rám, meg nézett, és mindig a közelemben volt. Szerintetek tetszek neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
valószínű hogy tetszel neki, vagy csak van valami furcsa az arcodon, és azon nevet
2012. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tetszel neki. De ne enged, hogy bevágja a lompost, mert anyudék agyon csapnak :)
2012. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. jún. 3. 08:46
 4/10 anonim ***** válasza:

osztálytársad és még nem is nagyon beszélgettetek?

nyilván bejössz neki, de elég gáz hogy osztálytársak révén még alig váltottatok szót..

Ha úgy lenne akkor inkább arról szólna a kérdés, hogy van egy jófej srác az osztályba, akivel sokat beszélgetünk..stb..

2012. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beszélgetünk,meg nemrég még egymás mellett ültült,mert a tanár mellém ültette..
2012. jún. 3. 10:10
 6/10 Dakelo ***** válasza:
Vágd pofan :) !
2012. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha bejön neked is, akkor járjatok együtt !
2012. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem volt nálad csoki vagy rágó esetleg volt rajtad ruha?
2012. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hm.nemis tudom,hogy volt e rajtam ruha a suliban,még gondolkodnom kell.:)Jajj de imádom az ilyen hozzászólásokat ;)-.-
2012. jún. 3. 10:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, különben 3 hét múlva írhatod ki a "Lehetek-e terhes?" kérdést.
2012. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!