Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon van egy albumom...

Facebookon van egy albumom ami alá kommentelt egy ismerősöm szeretném a kommentet törőlni de az egyiket valahogy nem sikerűl hiába megyek az x-re a neve egy pillanatra elhalványúl de nem törli a kommentet. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Várj még, lehet, csak vacakol a facebook. Vagy próbáld másik böngészővel.
2013. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi de már próbálltam az sem segít két napja próbállom de nem megy az lehet a gond hogy ha rámegyek az x-re akkor kitörli a kommentet de bejönnek különböző opciók és ennél az egynél megnyomtam az unlock opciót de nem tudom ez mit jelent
2013. júl. 28. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Mentsd el a képernyőt és rakd fel a képet, hogy lássuk konkrétan mi a helyzet.

Vagy írd le részletesebben, hogy mi folyik miután " törlöd " a kommentet és az elhalványul.

2013. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van az album az alatt lehet kommentelni és sikerűlt is kitörőlnöm egy kivételével az összeset.azt az egyet valószínű azért nem engedi mert amikor megnyomom az x-et akkor kiad több opciót ha facebookon kitörőlsz egy régi kommentet akkor láthatnád Te is.és akkor én megnyomtam ennél az egynél az unhide opciót ezért nem engedi törőlni csak egy pillanatra elhalványúl a név de viszont nem történik semmi a komment ugyanúgy ott marad és a név is normálisan látszik.Köszönöm a segítséget :)
2013. aug. 1. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:

A régi Facebook-on az " X " , azaz törlés megnyomása után a név elhalványul és megjelenik három opció, amely közül az egyik az " unhide ", viszont ezt nem kell megnyomni. Egyszerűen frissíteni kell az oldalt miután megnyomod az " X " -et és a komment ellene tűnve. Te pont azzal tévedsz, hogy az " unhide " -ot nyomod, ugyanis azzal visszavonod a törlést.


Szívesen.

2013. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen ez a baj,hogy ennél az egynél megnyomtam akkor de azóta sem engedi törőlni mert már nem ad ki opciókat csak ha megnyomom az x-et akkor a név elhalványúl egy pillanatra és utána semmi nem történik,ez az én bajom.de csak azért zavar mert ebben az albumban szoktam gyűjteni a koncert képeket és ugye ha ezután töltök fel akkor mindíg látszik az az egy komment és ezt nem szeretném.de tényleg köszönöm,hogy próbálsz segíteni
2013. aug. 1. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
De próbáltad frissíteni közvetlenül miután megnyomod az " X " -et ?
2013. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen de semmi ugyanúgy ott marad a komment.nem értem miért nem engedi kitörőlni............:(
2013. aug. 1. 21:57
 9/10 A kérdező kommentje:
ésssssss Boldogság sikerűűűűűűűlt :) annyit csináltam,hogy vagy 10-szer egymás után elkezdtem nyomkodni az x-et és akkor kiírta,hogy a hozzászólást törőltük :) köszönöm a hozzászólásokat kedvesek vagytok :) üdv
2013. aug. 1. 22:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbáld az albumot megnézni más nevében. Lehet, hogy már csak te látod a kommentet.

A saját oldaladon fogaskerék, és Megtekintés, mint... (ide írj be egy nevet, olyat aki elvileg látja az albumot).

2013. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!