Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kiállnátok magatokért, de azzal megutálnának ( pontosabban még jobban, mert eddig se voltam velük jóban) vagy megteszitek amit kérnek, de azt szinte gyomorgörcsben, mert annyira nem akarjátok?

Gondolom sokan voltatok már hasonló helyzetben. Remélem jól fogalmaztam.


2013. júl. 28. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ. Főleg attól, hogy utána melyikkel járok jobban hosszútávon.
2013. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miről van szó. Például sose aláznám meg magam, illetve sose követnék el törvénytelen dolgot azért, hogy valakik kedveljenek (ne utáljanak).
2013. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan nem akarom leírni, de nem törvénytelendolog és magamat se aláznám meg.

Ha megteszem abból ők nem nyernek semmit, inkább csak örülnek, hogy én nem érzem jól magam, de ezt nyíltan nem mondják ki.

Csak kis dologról van szó, de én nagyon nem akarom. Szerintem ki kéne állnom magamért, mert aza fontos, hogy nekem mi a jó.

Köszönöm a válaszokat:)

2013. júl. 28. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj annak megfelelni, aki annak örülne, ha te rosszul érzed magad.


Bár jó lenne tudni miről van szó, szerintem nyugodtan leírhatod, ez egy anonim oldal.

2013. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig kiálltam magamért, és mindig azt az utat választottam amit én akartam, és emiatt jó pár ember megutált, de ez van kitérdekel? Az igaz barátok ezt meg elfogadják, és ugyanúgy szeretnek, nem érdemes olyan emberekre hallgatni, hogy ha valamit nem teszel meg akkor utálni fognak, én nem leszek senkinek se a bábja, ennyi a történet.
2013. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazatok van..

És az utolsónak: nekem sajnos nem igazán van a bátorságom, de szerintem jól csinálod.

2013. aug. 5. 20:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!