Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki öngyilkos...

Van olyan, aki öngyilkos akart lenni? Minek hatására nem lett az? Valami történet, ami erről szól?

Figyelt kérdés
Ha valaki megtudna osztani velem egy ilyen történetet filmet, bármit nagyon megköszönném. Szükségem lenne rá.

2013. júl. 29. 11:27
 1/7 Skywalker33 ***** válasza:

osso Lar és a folytatása.

A Nosso Lar-ban a film elején megismerheted azt a világot ahova az öngyilkosok jutnak!

Ébresztő, ma már nem mondhatod hogy nincs túlvilág,l ne csak a hülyeségre használjuk az internetet.


csoki :)

T.

2013. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olvasd el Coelho: Veronika meg akar halni című könyvét, egy lányról szól aki öngyilkos lesz, túléli de ...
2013. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, a könyvet már olvastam. Érdekes történet.
2013. aug. 3. 17:28
 4/7 anonim válasza:

Én éreztem már úgy, hogy amikor egy tücsök elugrott mellőlem, milyen jó lenne, ha cserélnénk életet és agyontaposna egy láb. De rá kellett jönnöm, hogy ennél fontosabb minden ember, senki sem jelentéktelen, mindenkinek van valami terv az életére, csak meg kell találni ezt a tervet. Ha öngyilkos lennék, nem lenne vége a szenvedésemnek, mert pokolra kerülnék, akkor miért éri meg? Ha pedig meg vagy győződve arról, hogy nincs se pokol se mennyország, járj utána a témának nagyon erősen, mert nem engedheted meg magadnak, hogy téved. Ez csak egy eset a rengetegből, amit érdemes megvizsgálni: [link]

Azt tudom mondani, hogy ne keseredj el, mert Isten szeret téged és sokkal többet akar kezdeni az életeddel, mint azt fel tudnád fogni. Soha ne felejtsd el, hogy Isten szeret téged, de NAGYON.

Biblia, János evangéliuma, 3. rész

16

Mert úgy szerette Isten a világot, hogy egyszülött Fiát adta, hogy aki hisz őbenne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

17

Mert az Isten nem azért küldte el a Fiút a világba, hogy elítélje a világot, hanem, hogy üdvözüljön a világ általa.

18

Aki hisz őbenne, az nem jut ítéletre, aki pedig nem hisz, már ítélet alatt van, mert nem hitt az Isten egyszülött Fiának nevében.

19

Az ítélet pedig azt jelenti, hogy a világosság eljött a világba, de az emberek jobban szerették a sötétséget, mint a világosságot, mert a cselekedeteik gonoszak.

20

Mert aki rosszat cselekszik, gyűlöli a világosságot, és nem megy a világosságra, hogy le ne lepleződjenek a cselekedetei.

21

Aki pedig az igazságot cselekszi, a világosságra megy, hogy kitűnjék cselekedeteiről, hogy Isten szerint cselekedte azokat."

2013. okt. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én csak a gondolatig jutottam el de meg tenni képtelen lennék.Miért?Mert rengeteg dolog van az életben amit elszeretnék érni.

Nekem a reinkarnáció nagyon sokat segített és persze Openyoueye(egy itteni felhasználó).

2014. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én.De ez 1- önző gondolkodás

2- gyávaság,gyengeség

3-nincs jogod eldobni hisz nem is a tiéd (áron vettek meg minden embert Jézus vére által mert Isten értünk adta egyszülött fiát)

3- Az élet csodás ;) Csak lásd meg mindig a jót És ismerd meg azt akitől kaptad

2014. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bocs nem 3 hanem 4*
2014. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!