Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szeretoddel csak a testi...

A szeretoddel csak a testi kapcsolat miatt jarsz ossze vagy erzelmi alapja is van?

Figyelt kérdés

Egy hete hogy van szeretom, eddig kb 3szor talalkoztunk Kicsit tobbet vartam volna tole, semmi erzelem nincs koztunk maximum barati.

A parkapcsolatom tonkrement , ezert inkabb szeretni akartam es azt hogy szeressenek , ne csak testiseg.

Nalatok hogy van ez? Meseltek a szeretotokrol hogy miert van o nektek stb?


2013. júl. 30. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretőtől hogy várod, hogy szeressen, mikor Ő jól tudja, hogy csak a második helyen áll a szívedben!? Tarts háremet
2013. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem varom el , es en sem szeretem, csak azt hittem. Egyebkent neki is van parja es fel evente uj szeretoje
2013. júl. 30. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A szeretői viszonyok sem homogének, a szexkapcsolattól az árnyékházasságig sokminden lehet, de jól csak akkor működnek, ha mindkét fél k.b. ugyanannyit tesz bele és vesz ki belőle.
2013. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kapcsolatbol ment át ilyen viszonyba. Részéről nem tudom mi a helyzet, de részemről érzelem nélkül nem működne. Van is bennem küzködés jócskán ezzel kapcsolatban, amivel jó lenne már dűlőre jutni.
2013. júl. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak szeretői kapcsolataim, vitathatatlanul a testiségről szólt inkább a dolog, mint az érzelmekről. Viszont egyikünk részéről sem volt ez gond, ezért is működött a dolog kármentesen.
2013. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!