Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lakodalomban miért kötelezőe...

A lakodalomban miért kötelezőek a mulatós zenék?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindenki mulatós zenékre "nyomja". Miért olyan jó ez? Nekem nem jön be ez a stílus. Nem is lehet külföldi zenékre? Ilyen mostani zenékre gondolok, mint a blurred lines stb. Igaz, a disco (?) felé húz, de nagy botrány lenne ebből vagy mi? Én pl. sokkal jobban érezném magam, arra is lehet táncolni.

2013. júl. 30. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem kötelező. Nekem sem volt, más esküvőn is voltam, ahol normális zene ment.
2013. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem lesz botrány, ha előre közlöd a násznéppel! Ne utólag tudják meg, mert az átverésnek számít!
2013. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Mert a vendégek többsége idegbajt kap a mai zenének nevezett ricsajtól. Arra nem lehet táncolni, csak vonaglani.

A vendégeknek kell jól érezni magukat! Legalább is úgy illik.

2013. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

3: Azért a pár érezhesse már jól magát a saját esküvőjén...


Amúgy sokszor maguk a vendégek is utálják a mulatóst, főleg ha sok a fiatal. Nem mindig 90 embernek kell szívni, mert a 80 éves Gizi néni megszólja őket ha nincs mulatós.

2013. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Rolling Stones szólt anno :)
2013. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
2 hét múlva tanú leszek egy esküvőn, és pont ma kérdeztem meg pár ismerősömet erről, hogy mit gondolnak ez miért van? mindenki azt válaszolta, hogy hát mert gondolni kell az idősebb korosztályra. igen, arra a 10 darab őskövületre a 200 vendégből, aki csak lakodalmas lajosra tud elaludni este 8-kor, meg fetrengeni részegen az árokparton az örömapával. az összes lakodalmat a szar zene teszi tönkre, mert erre a kínos mulatós szarra csak az tud vonaglani aki már teljesen részeg, mindenki más meg csak feszeng.
2013. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
75%

Én egy 26 éves srác vagyok. Tartsatok maradinak de szerintem az esküvőkön sokkal jobban lehet mulatni mulatós zenékre mint a mai zenékre... Mulatóson több emberrel is tudsz együtt táncolni vagy tényleg jókat mozogni, a mai zenéken meg ott egy helyben állsz és csak "táncolsz" mint a disco-ban...


Na meg megvan a hagyománya is, persze ha lesz saját esküvőd, olyan zenét játszatsz rajta amilyet Te akarsz, de hidd el nem lesz akkor sikere az új zenéknek mint a régieknek.


Ez csak a személyes szubjektív véleményem. :)

2013. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Egy barátomék esküvőjén különféle slágerzenék szóltak, volt közte pop, rock, magyar, külföldi. Esküvő előtt ők maguk válogatták össze a zenei listát és a sorrendet. Nekem nagyon tetszett, mert hangulatos volt, és olyan zenék szóltak, amit mindenki tudott énekelni.

Egy másik barátomék esküvőjén is hasonló lett volna a helyzet, csakhogy az egyik vendég (korábban meghallotta hogy nem élőzene lesz) felbérelt egy két tagú mulatós zenéket játszó együttest nászajándékként. Ők meg ugye, most sértsék meg a vendéget és utasítsák vissza? Így a saját esküvőjükön kénytelenek voltak olyan zenét hallgatni, amit utáltak. Bár 1-2 óra múlva finoman megkérték az együttest, hogy adják át a helyet. De utána mondták nekem, hogy már nagyon tele volt a hócipőjük, mert az együttes ráadásul iszonyúan hamisan, és az erősítőjüknek köszönhetően elég torzítva adta elő a művészetét.

2013. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megörültem, hogy sokan hasonlóan gondolkoztok, mint én. Jó, lehet, hogy hagyomány (volt), de azért fejlődünk közben!? Nyilván van akinek ez tetszik, nem ítélem el, de azért... Tényleg sokkal jobban érezném magam, meg szerintem nem csak én, a többség fiatal lenne. Azért ott is vannak ilyen vidámabb, pörgősebb számok, nem a "vonaglósra" gondoltam.
2013. júl. 30. 19:25
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Én sem szeretnék majd mulatóst a saját esküvőmön (ami még jó sokára lesz, 14 éves vagyok). DE: A mai szar zenéktől én is kikészülnék. Az biztos, hogy az én esküvőmön nem lesz tuc tuc!! Attól még a mulatós is jobb. Csakis rock, metál és punk fog szólni.
2013. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!