Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lány hány éves?

Szerintetek ez a lány hány éves?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. júl. 31. 20:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
fúj mi ez mindjárt ideokádok
2013. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

A kinézete talán 21. De lerí róla, hogy nem túl... ömm... érett.

Ugye nem dicsőíti önmagát ilyen sűrűn fényképeken?

Hmm... Mondjuk 13 vagy 14?

2013. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
4 napja lett 13
2013. júl. 31. 23:30
 24/27 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, nem tudom, ki ő, de nagyon csufika szegény, ez látszik a beállításokból is, nem szereti láttatni az arcát, és meg is értem. 12-13 évesen (mert gondolom a legtöbb kép 12 évesen készült róla) pedig gratulálok a stílusához.

Azért azt ajánlom, hogy ha te vagy, akkor fogd vissza magadat egy picit, lesz még időd kibontakozni, ha viszont nem te vagy, akkor nem kéne ilyen provokatív kérdéssel lejáratnod szegény szerencsétlen kislányt.

2013. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Az első képen látszik a legidősebbnek, mivel nem látszik tisztán az arca és az öltözéke olyan amilyen, viszont a többi képen már látszik az éretlenség, ezért én is 13-14 évet adtam volna neki.


Persze ne csodáld, ha idősebbnek néznek az életkorodnál, ugyanis a smink miatt többnek tűnsz, főleg a diszkóban a sok félkómás alak közt, de gyerek vagy még, ez a szemedben látszik.

2013. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Elég szánnivaló szegény. Mivé fog felnőni, ha 13 évesen 25-nek akar kinézni?
2013. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Az elso 3 kepen a 3.on a cipodet honnan vetted.Meg a horgonyos szoknyat.?am izlesed jo szep lennel.en elszor 19-18 evesnek neztem .A melled mu?
2014. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!