Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lányok, ti hány éves korotokba...

Lányok, ti hány éves korotokban tettétek le a B kategóriás jogosítvány, ha még nem szereztétek meg, akkor mikorra tervezitek?

Figyelt kérdés
És miből fizettétek ki a tanfolyam díját? Saját pénz, szülői segítség, esetleg diákmunka?

#jogosítvány #KRESZ #autósiskola #női jogosítványt #jogsi megszerzése #lány jogsi #jogsi lányoknak
2013. júl. 29. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen, saját fizetésből fizettem.
2013. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen raktam le. Igazából nem önszántamból hanem apám nyúzására, mert én vagyok az egyetlen gyermeke és kellett már neki egy sofőr mert már unta a vezetést :)

A tanfolyam díját ő fizette mondta hogy 140 ezer forintja van rá így addig elmehetek ha plusz órákat vennék vagy ha pótvizsgára fognának. De szerencsére mindenből átmentem elsőre, egyedül egyszer vettem 2 plusz órát forgalmi vizsga előtt, azzal együtt került 123 ezrembe Aztán az ügyintézés. Maradt is valamennyi pénzem belőle, de örültem is mert lett jogsim és megkaptam apám autóját is amit bármikor használhattam, cserébe csak annyit kért hogy ha a munkáján kívül kell valamerre mennie akkor én vigyem el kivéve ha nincs más dolgom.

Most 23 éves vagyok és örültem hogy akkor letudtam ezt mert én nem terveztem olyan sürgősnek, és most jött jól a jogsim mert olyan munkát kaptam ahol többnyire házhoz kell menjek, és oda elengedhetetlen a B kategóriás jogosítvány. Természetesen céges autóval megyek.

2013. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

37 éves vagyok, nekem még nincs, ha valami oknál fogva nagyon, nagyon kellene, akkor tenném le, de nem vonz.


Motorra van jogsim pár éve :)

2013. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pár hete vizsgáztam forgalomba, tavasszal töltöttem a 18.-at. Én már nagyon szerettem volna, mert vonzz a dolog, tetszik a vezetés, de sajnos az anyagi helyzetünk nem volt túl biztató, így úgy volt, hogy várnom kell még rá. Végül egy szerencsés véletlennek és egy jó lehetőségnek köszönhetően mégis meg tudtam most csinálni. Egyébként a szüleim fizették, ill. nagypapám is megtámogatta anyumékat egy kicsit. Elég sokba fájt, pedig minden elsőre sikerült. :D
2013. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok, hogy elsőre sikerült nektek!

Sajnos egyre többet buknak meg forgalmi vizsgán mostanában :(

2013. júl. 29. 16:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Motorra van, B kategóriára nincs. Előbbire saját pénz + szülői kipótlás.


B kategóriát nem tervezek, remélhetőleg nem kényszerít rá az élet :)

2013. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Fél éve szereztem meg 18 évesen...Szülői segítség is volt benne de nagy részét én fizettem!:)
2013. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én 17 évesen. :)
2013. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17 évesen saját+szülői pénzből.
2014. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Drk91 válasza:
én idén 25 éves fejjel kezdtem neki, holott előtte nem terveztem, de az élet úgy hozta... :) saját pénz
2017. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!