Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendeltem az apródon két...

Kovács Timi1997 kérdése:

Rendeltem az apródon két telefont hétfőn utaltam a pénzt ami keddre ért oda, a telefont az nap adták fel de még mindig nem kaptam meg. Aggódjak vagy még megkaphatom a telefont? Hány nap alatt ér ide legkésőbb?

Figyelt kérdés
nagykőrösön lakok és parádról jön a telefon
2013. aug. 2. 14:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Van rá esély ,a posta nem mindig gyors!Várj még.


Ez jó duma hogy az eladót átverik az utánvéttel!! :D Gondolj bele ,veszel egy mondjuk 20ezres telót, ő mit veszít ha nem veszed át utánvét? egy ezrest kb, de visszakapja a cuccot . Te mit veszítesz ha nem küldi el ? 20 ezret! Neked van bármi anyagi hasznod abból ha azzal játszol hogy nem veszed át a megrendelt csomagot ? Semmi! Neki van abból haszna ha nem küld semmit vagy azt mondja hogy feladta ,de biztos elkeveredett és a posta a hibás?? Hogyne 20 ezer tisztán munka nélkül! Logikusan kell átgondolni és egyből kibuknak az utánvét ellen tiltakozók.

De esetleg ha nagyon kell az ilyen ember cucca akkor átutalsz pont annyit amennyibe a postaköltsége kerül és megmondod hogy akkor küldje utánvét és akkor semmit nem veszíthet az eladó ,de te sem olyan sokat mintha a teljes árat buknád. Ha erre sem hajlandó, akkor ott nagy gondok vannak.

2013. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Posta miatt is lehet csúszás, várj még 1-2 napot, mielőtt intézkesz.
2013. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

sokakakt kérdeztem akik rendeltek már erről az oldalról és egyik ismerősünk egy pár cipőre egy hetet várt.(ő is előre utalta a pénzt)

akkor várjak még? van remény?

2013. aug. 2. 15:56
 14/25 anonim ***** válasza:
Azt legalább tudod,hogy milyen csomagban küldte?
2013. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha mások is egy hetet vártak már rá, akkor nyugodj meg, egy héten belül te is megkapod, ha mégsem, majd akkor kezdj aggódni.
2013. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Abból amit írt egyértelmû, hogy ezt már bebuktad.
2013. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
miért? azt írta a hirdetésben hogy azért nem az utánvétel mert rossz tapasztalatai vannak.
2013. aug. 2. 17:38
 18/25 anonim ***** válasza:

Persze persze.

Mindenféle mód, ahogy nem tud átverni ki van zárva, de az elõreutalás pont jó neki. Hogyne.

2013. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"azt írta a hirdetésben hogy azért nem az utánvétel mert rossz tapasztalatai vannak."

Ez az internet! Itt bárki bármit írhat ez jegyezd meg! Ha meg is kapod a csomagot, akkor se dőlj be a jövőben ilyen önmagát sajnáltató szövegnek, mert minden mögött megbújhat átverés! Manapság a naivitás és az ártatlanság olyan dolog amit eltaposnak.

Remélem azért, hogy jövő hét elejére eljut hozzád a csomag!

2013. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Megkaptad?
2013. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!