Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rendeltem az internetről...

Ha rendeltem az internetről és átutaltam a pénzt de a hölgy nem küldte el a csomagot mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 10:39
 1/3 Antimod ***** válasza:

Felvetted vele a kapcsolatot, esetleg elérhetetlen?

Utóbbi esetben nagy valószínűséggel csaló, és ekkor érdemes feljelentést tenni. Azért hagyj neki egy kis időt, hátha valami baja lett esetleg, de ha hetekig nem jelentkezik, akkor gyanús.

2013. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
feljelentés, és jelenteni az eladót aukciós oldalnak.(bár ez semmit nem ér kivágják és fél óra múlva beregisztrál másik névvel)
2013. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem aukciós oldalon vásárolt, hanem olyan helyen, ahol még fel is hívták a figyelmét arra, hogy NE UTALJON előre, hanem csakis személyesen vegye át az árut. De a sok buta proli belesétál a csapdába az apródon és társain.
2013. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!