Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha valakinek...

Szerintetek gáz, ha valakinek vannak turkálós ruhái?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 16:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A 4. hozzászólóval egyetértek! Mi felénk is vannak olyan emberek, akik simán tudnának venni 15 ezerért is pulcsit mégis turiból vásárolnak.


Én személyszerint szinte minden ruhámat turkálóban veszem, mert jobb is mint a kínai, ráadásul ha kilós turiban veszem akkor 3000-ért olyan sok szép ruhát tudok venni :D Sőt már olyan szinten rákaptam a turkálásra, hogy ha bemegyek egy márkás üzletbe pl a Bershkába akkor undorodva nézek szét hogy olyan semmilyen a kínálat :) Turiban meg olyan szép színesek meg mintásak vannak.

2013. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 CODE3 válasza:
Szerintem sem gáz,a túrkálókban csak márkás és minőségi anyagokból készült ruhák vannak de jobb ha ezeket betartod; csak jó állapotban lévőket vegyél meg, van amelyik szakadt, vagy foltos mivel használt. Nézd át rendesen. Nem kell nagydobra verni honnan van. Mindig mosd ki minimum 60 fokban felvétel előtt! Élj boldogan! :)
2013. aug. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Honnan tudnà bárki is, hogy az turkálós?

Bár én biztos, hogy nem venném fel más használt ruháját.

2013. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Több turis cuccom van, mint másfajta :D Bírom, mert ott se a márkát nézem(egyedül cipőknél ragaszkodok a márkákhoz, amelyek nekem beváltak), és van egy rakat H&M, Marks&Spencer cuccom :D Egyszer megkérdezte egy csaj, hogy melyik H&M-ben vettem és mennyiért a felsőm. Mondtam neki, hogy tegnap a turiban 200ft-ért :DD Erre olyan fintort vágott le, mintha valami máglyáravaló boszorkány lennék XDDDDD
2013. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 thatos válasza:
Szerintem kb. annyira, mint 12 csillagos helyett 7 csillagos Metaxát inni.
2013. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Szerintem sem gaz turkaloban vasarolni! Nagyon jo minosegueket lehet kifogni fillerekert!

Viszont, ha srac vasarol ott jo cuccot, majd egy lany erdeklodve megkerdezi, hogy huu de jo polod van, jol nez ki, hol vetted?

Ebben az esetben talan nem erdemes megmondani, hogy turkalobol, ha a srac kicsit is be akar vagodni!

Nem?

Illetve lany eseteben is jobb ha fullent, hasonlo szituban, mint hogy megmondja.

2013. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Tom Benko ***** válasza:
Amelyik csaj felhúzza az orrát a turkálós ruhák miatt, azt épelméjű férfi bottal sem piszkálná és viszont.
2013. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 dodi1881 válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ha valakinek turkálós ruhái vannak. Én személyszerint szívesen járok turiba, mert bár butikban is meg tudnám venni a dolgokat, de a butikok televannak "egyen göncökkel". Én nem szeretem, ha a rucim szembe jön velem az utcán. A turikban meg egyedi darabokat találhat az ember, és sok olyan cucc is van ott, ami nem használt, még az eredeti árcédula is rajta van. Még csizmát is találtam, valódi bőrt, a turiban, amit még senki sem használt. Szóval nem gázak a turkálós ruhák. Egyik ismerősöm gyerekholmikat is ott vesz, mert azok például tényleg alighasználtak, és nagyon jó állapotban vannak. Nem mindegy hogy egy jó minőségű kiskabátért az ember hat hétezer forintot hagy ott egy boltban, vagy max kettőt.
2013. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 bully allan válasza:
nem! nekem majd nem az egész konyhám abbol van!
2013. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!