Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudom valakinek lekérni a személyes adatait valahonnan?

Szeretnék megtalálni valakit akit már minden közösségi oldalon és rengeteg helyen kerestem. Mit csináljak? Csak a nevét tudom... valahol le lehet kérni az adatait?

Keress kérdéseket hasonló témákban: személyes adat, lekeres

2013. aug. 4. 20:08  Privát üzenet  

A válaszok
A rendőrségen ha van bírósági végzésed.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. aug. 4. 20:14 Privát üzenet

Ilyenkor mindig úgy félek,hogy engem :D

Mert én se vagyok fent sehol sem.

Barátait/munkatársait nem ismered?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2013. aug. 5. 03:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom..igazabol az igazi apamrol lenne szo

# 3/3Időpont 2013. aug. 10. 12:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Olaszorszag pescara hostes munkaval newstylehungary altal milyen velemenyetek van? Szemelyes egy ismeros altal vagy valahonan. Surgos mert baratnom oda megy dolgozni es nem...
A német nők hogyan viszonyulnak a muzulmán férfiakhoz? Szívesen ismerkednek és házasodnak muzulmánokkal? Személyes tapasztalatok is érdekelnek.
A Hajógyári sziget még mindig veszélyes hely? Vannak személyes tapasztalataitok? Miért olyan rossz a híre? Tényleg sok tini jár oda?
Ezt mennyire tartjátok igaznak? Személyes példa?
Valahonnan kaphatnék személyes divattanácsadást? Tudtok vala-mit/kit ajánlani?
Mindenképp egy Htc Hd2 öt szeretnék vásárolni, de nem tudom honnan érdemes beszerezni, Speedshop vagy esetleg valahonnan máshonnan, budapesten személyes vásárlással. Megbízhatóak...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!