Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Betegesen félek a betörésektől...

Betegesen félek a betörésektől. Ha egyedül vagyok itthon, és megtörténik, mit kell tennem? Ha van fegyvere? Ha nincs? Jó, ha van nálam kés vagy valami? Mit ajánlatok? 13/l

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy :D semmit ne tegyél ennyi idősen, egy betörő általában arra fókuszál amiért voltaképp elindult, tehát a számításaiba csak ritkán esik bele egy gyilkosság vagy megsebesítés

A helyedben ha összetalálkoznék vele, én szólnék hogy ne bántson de vigyen amit akar

Én már kicsit idősebb vagyok nálad, ergo nyilván nem állnék mint egy bábu hanem azért lépnék is, fel vagyok rá készülve de ez nem olyan környék, soha nem történt betörés itt tartózkodásunk óta ennek már 11 éve, azért a baseball ütő itt van az ajtónál cipős szekrénybe eltéve

21/F

2013. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 21 éves, fiú létedre nem nagyon van mit félned. :D De nekem a 150 centimmel 40 egynéhány kilóval... Azért van külömbség. Nekünk meg pár hónapja 1 éjszaka alatt 6 házba betörtek. Pedig ez csak falu. És akinek egyszer sikerül, többször is meg fogja próbálni!
2013. aug. 4. 21:22
 3/16 anonim ***** válasza:
Zárkózz be és hívd a rendőrséget, hogy valaki van a házban. 10 percen belül ott lesznek, csak addig kell csendben elbújnod. Egy mobiltelefon előbb megmenti az életedet, mint egy kés..
2013. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ok. De lehet, hogy nem is hisznek gyereknek. Meg még egyszer vissza hívnak, hogy igaz e, én meg addigra rég ki leszek nyírva.
2013. aug. 4. 21:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggódj: AZONNAL ugranak, ha egy kislányhang a segélyhívó. Tapasztalatból mondom, ilyenkor nem foglalkozunk azzal, hogy valódi-e a hívás.
2013. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Komolyan? Mert mi suliban azt tanultuk, hogy mindig visszahívnak, hogy igaz e... De jó, már valamennyire megnyugodtam.
2013. aug. 5. 08:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs riasztó a házatokban? Ha nincs, szereltessetek fel egyet. Hozzánk is betörtek kétszer (nem ugyanabba a házba). Nekünk van ilyen pánik-gomb, amit ha benyomsz rögtön jönnek a biztonságiak és a rendőrök.
2013. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"azért a baseball ütő itt van az ajtónál cipős szekrénybe eltéve"


Jó, hogy szóltál , akkor a kiskapun megyek be. :P

2013. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Riasztónk nincsen... MÈG!
2013. aug. 9. 07:17
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kés vagy ilyesmi csak akkor legyen nálad, ha tudod és hajlandó is vagy használni. Tehát készen kell állnod beledöfni a szemébe pl. Egyébként hamar elveszik tőled, és ellened fordítják.

Szóval inkább hanyagold a kést, mert a válaszaidból ítélve te nem az a fajta ember vagy, aki készen áll beledöfni egy kést a rablóba :)


Ahogy már írták bújj el, és hívd a rendőröket.

2013. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!