Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Se pasi, se barátok, agyonra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se pasi, se barátok, agyonra unom magam, itthon ucsörgök már pár napja . Úgy mennék már valahova, de egyedül ciki . Hát lehet ezt így?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Merre laksz? Pesten nem lehet unatkozni, gondolom vidéken akkor, ha nagyváros, ott is szép helyek vannak, de kirándulni is lazán el lehet menni, akár egyedül is. :) Jó az is néha. Egyébként meg olvass :D Az nagyon jó. Vagy keress valami társaságot a helyiek közül.
2013. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Én egyedül járok bringázni, könyvtárba, sétálni, fagyizni, kávézni, vásárolni és még sorolhatnám :)
2013. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írjál privt, ha debreceni vagy! Már én is rohadtul unom magam itthon, de tudnék valamit, amitől mindketten jól éreznénk magunkat. :P
2013. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Voltam egyszer így, mikor Prágába költöztem, a nyelvet is alig tudtam. Halálra untam magam. Beírtam egy helyi chat-re valami butaságot, és végén már mindneki velem akart találkozni :) Szereztem is barátnőket, akikkel bejártuk az egész várost. Amit nem tudtam megmondani, azt angolul vagy kézzel lábbal :) Egyszer nagyon röhögtek rajtam, mert megláttam egy vendéglő szerűséget. Valami bár volt. Mondtam nekik, hogy nekem ennem kell, pisilnem kell, szomjan halok, én nem megyek tovább sehová, ide bemegyünk. Rendeltem kaját, italt, ezek még mindig röhögtek. Aztán az egyik beírta a hely nevét a fordítóba, ami kiadta, hogy: KÉK OSZTRIGA. (Melegek jártak oda). Akkor már én is nagyon nevettem. Sok remek dolog történt velem. Keress barátokat, bulizz. Egyszer élünk! :)
2013. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

írj privit ha van kedved beszélgetni :)

23/F

2013. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Túlságosan melegem van, hogy nagy okfejtést tartsak így: Mozdulj ki egyedül, ha nincs senki, akivel megtehetnéd, ne legyél lusta piccsa.

Én nem megyek, holnap munkanap, meg minden, már nincs kedvem se.

2013. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyere mozizni kérdező! :) Kapsz ingyen pop cornt
2013. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyedül nem ciki, hanem unalmas.
2013. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát igen a 8-as jól megmondta egyedül unalmas . Olvasni most nincs hangulatom , amúgy mentem magam moziba , színházba , bringázni de azért csak kell a társaság .


Mindenki nagyon aranyos , de egyik helyhez sem lakom közel .


Végül lett megmentőm az unalomtól mára .

2013. júl. 28. 23:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyedül tényleg unalmas.. Ha gondolod írj privit :)
2013. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!