Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ez az egész?...

Szerintetek mi ez az egész? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Próbálom érthetően leírni:

Szóval, az történt, hogy néhány hónappal ezelőtt megismerkedtem egy illetővel a neten, de ő egyik pillanatról a másikra eltűnt.

Aztán nemrég ismét rám írt egy illető, akinek meglepő módon ugyanaz volt a neve, a foglalkozása, a lakhelye, sőt még az írási stílusa is. Amikor pedig rá kérdeztem, hogy volt-e esetleg egy előző felhasználóneve, nemmel válaszolt.

Szerintetek ez akkor most mi? Próbál átverni?


2013. aug. 8. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ilyen furcsa dolgokkal, mert lehet, hogy a végén te fogsz rosszul kijönni belőle. Ez lehet véletlen is, de szerintem nem az. Lehet, hogy össze akar zavarni és rosszul jársz a végén.
2013. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia :)


Lehet, hogy igazad van, csak tudod nem értem, hogy mi oka lenne/volt ezt csinálni, nem ártottam neki semmit, sőt még csak nem is ismertem

2013. aug. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!