Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miley Cyrus (többi lent)?

Miley Cyrus (többi lent)?

Figyelt kérdés
Miley nagyon szép volt, szép volt a szeme és a haja és nem is k*rv*skodott, mi történt vele hogy tönkre tette magát?
2013. aug. 9. 19:54
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Először is, nem vagyok Hannah Montana rajongó...

Nem is annyira kedveltem azt a sorozatot, Lehet hogy az arcát testét nem változtatta meg de a modorát igen, nem volt ilyen, imádtam a klippjeit most meg csak nézd meg a "We can't stop"-osat, arról beszélek hogy minek kellett ezt?

Lehet hogy a menedzsere ajánlották, de ő eleve mondhatott volna nemet ill. majdnem annyi unlike van rajta mint like szóval ennyit a menedzserek jó tanácsain..

2013. aug. 19. 13:24
 12/29 anonim ***** válasza:

Persze, hogy annyi negatív visszajelzés van (szinte), mint pozitív, mert azok a kislányok, akik akkoriban szerették még, amikor Hannah Montana volt most lázadnak ez ellen. De azt kell mondani, hogy ezek a "rajongók" vagy nézők, teljesen mindegy minek nevezed, soha nem a valódi Mileyt szerették, hanem Hannah Montana-t. Ő maga mondta nem is olyan régen, hogy soha nem volt olyan jó, mint amilyen karaktert el kellett játszania. És nem csak a filmre értem az eljátszást. Mert a valóságban sem viselkedhetett úgy, ahogy akart ameddig ment a film. Most, hogy vége és nem kell magát megjátszania a valóságban sem, így már nem mindenkinek tetszik!

Én őszintén megmondom, hogy nem érdekelt egészen addig, amíg Hannah volt. Most már viszont-talán-azt lehet mondani, hogy szeretem. És őszintén örülök, hogyha most már felvállalhatja a személyiségét, és ami még jobb, hogy már teljesen más, mint Selena Gomez!!!

2013. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Na jó megint elmondom nem szerettem azt a sorozatot, néha megnéztem a tv-be ha unatkoztam, nem voltam és nem is akarok Hannah Montana rajongó lenni... Én a klippjeire gondoltam, attól még hogy azt akarta hogy ne úgy tekintsenek rá mint Hannah-ra nem kellett volna k*rvás videókat csinálnia, én is szeretem Selenát de most ha összehasonlítod őket... Selena leborotválta a haját csak amiatt hogy elfelejtsék azt a sorozatot? Nem

Selena k*rváskodik a klippjeiben? Nem

2013. aug. 20. 19:57
 14/29 anonim ***** válasza:
60%

Na és mit gondolsz miért nem?

Hát egyértelmű, hogy azért, mert neki tökéletes ez a "tinik kedvence" dolog. Van akinek nem tetszik és van olyan, aki ki akar törni ebből a tinis dologból!

2013. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

1, ez csak egy példa volt

2, még mindig nem válasz arra hogy miért k*rváskodik

2013. aug. 23. 16:33
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdezővel értek egyet teljes mértékben.Az igaz hogy a Hannah Montana korszaknak vége de attól még nem kell a modorát megváltoztatnia,Nem értem miért védik sokan mert most már Mileytól csak rosszat lehet eltanulni.Drogozik piál és ráadásul még ezek után azt is nyilatkozza interjúkban hogy példaképnek tartja magát.Ja és valaki nem attól fog felnőni mert lenyíratja a haját és úgy viselkedik mint egy k**va hanem ha normális,éretten viselkedik.Nem is értem egyesek miért hasonlítják Selena Gomezhez.Selena más.És nem tini kedvenc mivel már ő is kinőtte a Disneyt és 21 éves.Szerintem Miley egyáltalán nem megfelelő példakép.
2013. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
60%

1., Selena Gomez soha nem lesz más mint a "tinik kedvence". Maximum majd, ha felnőnek a kis kedvelők akkor ők majd esetleg meghallgatják nosztalgia céljából. De nem nézek ki belőle többet!

2., Kedves kérdező, lehet, hogy neked k*rvás, de nem mindenkinek! És lehet, hogy nem azért váltott stílust, mert ezzel akarta mutatni felnőttségét, hanem az is előfordulhat, hogy ez az amiben jól érzi magát!

3.,Az meg hogy kinek ki a példaképe saját döntése!

Ami pedig a legdurvább, hogy mindenki a haján akad ki! Nem értem, hogy mi a baj vele! Az, hogy így a szebb vagy ahogy volt az relatív. Mert biztos mindenki hallotta már, hogy A SZÉPSÉG RELATÍV!!!

És csak meg kell nézni mind a kettőjük legújabb videóját!

Selena: 1 hónapja van fenn:22 843 299

Miley: kb. 2 hónapja van fenn:153 307 247

Szerintem egyértelmű, hogy a melyik tetszett jobban a többségnek!!!

Ja és Selenaval,mint lehetőséggel én is csak a példa miatt éltem!

2013. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

1, Azért nem nézel ki belőle többet mert lenézed..

2, Hát pedig k*rvás azért készülnek a klipjéről a paródiák is mert pont hogy az abban a klipben és lehet hogy most már az is marad...

3, Azért akad ki mindenki a haján mert ti azt mondjátok milyen jól néz ki, igen tényleg nagyon jól néz ki hogy ősz a haja felül oldalt meg barna és olyan a haj formája mint egy fiúnak... Tudom hogy néhányotoknak ez a dilije/divatja de szerintem röhej hogy egy lány ilyen hajat képes csinálni magának...

4, Igen megnéztem mindkettőjük videóját, jó hogy a nézettséget rakod fel nem pedig a lájkokat.. A nézettség csak annyit bizonyít hogy többen ismerik Miley-t

Selena: 300k Like és 26k unlike

Miley: 800k Like és 723k unlike

Ez jeleni azt hogy melyik tetszett jobban a többieknek.. Mileynak majdnem annyi unlike-ja van mint like-ja ...

A haját úgyszint példaként mondtuk..

2013. aug. 24. 17:25
 19/29 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=aH2jJdBkGgs

Itt az egyik paródia róla

2013. aug. 24. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!