Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miley Cyrus (többi lent)?

Miley Cyrus (többi lent)?

Figyelt kérdés
Miley nagyon szép volt, szép volt a szeme és a haja és nem is k*rv*skodott, mi történt vele hogy tönkre tette magát?
2013. aug. 9. 19:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
De nem az a baj hogy valakinek Miley a példaképe hanem az hogy Miley nem mutat jó példát a gyerekeknek.Még pedig van egy csomó rajongó aki megszállott lesz és utánozni akarja a kedvencét teljes mértékben.Nézzétek pl azt az Encsi Ramónát a neten.Azt hiszi hogy sztár és még azt is bemeséli magának hogy ő Selena Gomez.Léteznek őrült rajongók.Ennyi erővel lesznek olyan rajongók akik tisztára leutánozzák Mileyt.Bár nekem tök mindegy hogy kinek ki a pédaképe.
2013. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%

1., Igen teljesen igazad van, lenézem Selenat.

2., Attól, hogy készülnek paródiák még nincs semmi bizonyítva.

3., Az a rész, hogy "fiús a haja", annyira gyerekes volt! Én nem gondolnám, hogyha megnézel egy mostani képet, akkor gondolkoznod kellene, hogy fiú-e vagy lány!

4.,Ezt a nézettség dolgot pedig akkor nézzük újra! Valóban majdnem annyi a negatív szavazat, mint a pozitív, de ez még nem jelent semmit, mivel hogyha annyi embernek nem tetszik, akkor valószínűleg egyszer megnézték és nyomtak egy unlike-ot,hacsak nem néznek olyat, ami nyilvánvalóan nem tetszik nekik! De nem 20.000.000-an nézték meg, hanem sokkal többen, tehát, hogyha csak azokat az unlike-os nézőket levonjuk a nézettségből, még így is sokkal több a nézettség! És mi van azokkal a nézőkkel, akik szeretik hallgatni, de mégsem nyomják azt a bizonyos "tetszik gombot"? Szóval, akárhogy is próbálod beállítani Mileyt, azt nem tagadhatod, hogy az ő videója sokkal népszerűbb!!! (A népszerűség pedig nem csak a jó kritikákat takarja!)

2013. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

1, A paródiák kiemelik hogy tényleg csak k*rváskodik benne, azt bizonyítja

2, Nem azt mondtam hogy gondolkozik majd rajta valaki hogy fiú-e vagy lány, hanem hogy fiús a haja...

3, Ennyi erővel veheted azt is hogy mivan azzal a nézőkkel akik meghallgatták és nem nyomtak unlike-ot

Igen többen ismerik és? Ez még mindig nem fedi azt hogy k*rváskodik... szóval ugyanott tartunk

2013. aug. 25. 17:22
 24/29 anonim ***** válasza:
60%

1.,Jó akkor a k**váskodás is relatív! "Van akinek az a k**va, aki mindenkivel lefekszik, van akinek az aki vele nem fekszik le!" Szóval neked k**vás, nekem nem!

2., Igenis bizonyít sok mindent a nézettség! Most te komolyan reálisnak látod azt, hogy az a kb. 150.000.000-os nézettség nagy része olyan néző, aki nem kattintott az unlike-ra, de úgy gondolja?! Szerintem mindenki számára világos, hogy itt nem erről van szó!

Nekem reálisabb az, hogy mondjuk egy része tényleg olyan, akinek nem tetszik, de megnézte a videót (legyen mondjuk durván 20.000.000), de nem nyomott unlike-ot, de az összes többi szerintem olyan akinek igenis tetszik!

3.,És miért használod folyton azt, hogy "többen ismerik"?

Nem ismerik többen, mert volt olyan időszak, amikor a csapból is Selena Gomez folyt! Egyszerűen csak nem jön be annyi embernek és nem foglalkoztat annyi embert sem a személyisége, sem a zenéje!

2013. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%
Na jó,utolsó,Miley egy kibszott fsszopó büdös rbanc lett,nézz már utána(VMA 2013)nem kell ezt túlragozni meg túlbálványozni,és az,hogy többen nézik,még krvára nem hat varázslatos módon a személyiségére mint látod,és ha már te beismerheted hogy lenézed azt a Selena csajt,akkor mi is krvára bevallhatjuk hogy lenézzük Miley Cyizét amiért a rohadt nemzetközi tévében dörzsöli a pcsáját egy kibszott habszivacskézzel.
2013. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
60%
Jól van, ha te mondod...
2013. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
Nem én mondom,ez a valóság.
2013. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Amúgy azt mondtad éjjel nappal csak Selena folyt a csapból

Akkor én mit mondjak amikor éjjel nappal csak ezeket hallgattam:

-Juj, Hannah Montana-s táskád van, de szuper!

- Jaj, neked meg olyan tolltartód meg tornazsákod!

- Te láttad azt a részt, amikor Miley összeveszett a legjobb barátnőjével?

- Vagy azt amikor ott volt, a háza előtt az a fiú és ő elutasította?

- Jaj, szombaton lesz a Hannah Montana film, de jó, már alig várom!

- Juj, istenem de imádtam ezt a filmet!

- Én vagyok Miley legnagyobb rajongója!

stb stb

K*rv* idegesítő volt, minden egyes nap ezt hallgatnom, úgyhogy ne mond már azt hogy folyton csak Selena folyt a csapból...

2013. szept. 1. 16:58
 29/29 anonim válasza:
100%
az történt vele hogy elszáltmagától mint a többi tini vagy gyereksztár pl: Macaulay Culkin, Lindsay Lohan, és még sorolhatnám. Elkezdett füvezni , piázni és baromságokat csinálni úgy szokták mondani nem volt gyerekszobája!
2013. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!