Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy megtalálom?...

Lehetséges hogy megtalálom? Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú az álmomban, de soha nem is láttam sehol sem de mégis mintha ismertem volna. Teljesen emlékszem az arcára hajára kinézetére meg minden, de konkrétan az álmom minden eggyes részletére is. 2 darab álmom volt 2 egymást követő héten csütörtökönként. (ha ez számít...)

Nagyon jól rajzolok grafikusan, meg arcot is élethűen tudok... ha lerajzolnám akkor facebookon vagy bárhol meg tudnám találni hogy ki ő? (kérlek szépen normális válaszokat írjatok)



2013. aug. 9. 23:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Több elmélet létezik az álmodásról, és egyiket se sikerült még maradéktalanul bebizonyítani, szerintem kár ezen összeveszni.

Kérdező, megtalálhatod, de kicsit furcsa lenne, gondold csak meg, te hogy reagálnál, ha egy rólad készült rajz keringene a Facebookon.

2013. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!