Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találok társaságot,...

Miért nem találok társaságot, miért nincs meg a helyem, ahova tartoznék? Mit változtassak? Igazából bárkivel megtalálom a hangot rövid idő alatt, és bárkivel el tudok baromkodni, de valahogy a szociális beilleszkedés nem megy.17/F

Figyelt kérdés

Hiányzik az életemből az a közösség, amihez tudnék tartozni, és ismerőseim nem nagyon visznek be körökbe, Bár ezt meg is értem, hisz az egy hülye kérés egy haverhoz, hogy ha mész valahova, mutass már be. Az is igaz, hogy eléggé el vagyok hízva, de teszek ellene, már 4 hónap alatt 10 kiló lejött.

Nincs társaságom, ergo a csajozás sem megy, és egyre inkább kezdem magam hülyén érezni, hogy én vagyok az egyedüli szingli az osztályban.


Aki Pesten él, és annak is úgy a délebbi részén, nem írna rám priviben, felvenni velem a kapcsolatot?



2013. jún. 22. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
te hívod a haverokat magadhoz vagy valahová?
2013. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van hobbid?
2013. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, én szoktam hívni, de kb. 1 hónaponként egy osztálytárssal megdumálok egy mozit.


Hobbim, persze. Szeretem a focit, játszani, beszélni róla, nézni, szeretek billiárdozni, bár azt se nagyon tudok, meg szeretem a filmeket.

2013. jún. 25. 08:39
 4/4 anonim válasza:

Ne aggódj, sokan vannak ezzel így! Személy szerint én is ebben a helyzetben voltam fél évvel ezelőttig. Rajtad áll, hogy kivel tartod a kapcsolatot, de tényleg! Ha annyira jól el vagy másokkal, akkor ne csak iskolában dumáljatok, járjatok össze! Itt a nyár, esténként ki lehet ülni sörözni, focizni, biliárdozni... :)Vagy, ha annyira szereted a focit, akkor keress mondjuk magadnak egy hobbicsapatot, vagy rendes sportklubot és járj oda, az ismeretség meg jön magától! Fogyózol? Járj el konditerembe, ott is lehet ismerkedni! A lányok meg jönnek a társasággal! :)


Csak bátran, ne félj senkitől! De azért válogasd meg a barátokat. :)


17/L

2013. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!