Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy reagáljak az ilyen komikra?

Hogy reagáljak az ilyen komikra?

Figyelt kérdés

Egy kicsit ki áll a fogam,,,de mostanra már nem is lehet nagyon látni.Van egy fiu,akivel régebben jártam ki,de csak ugy,mint barát..ő lehet,hogy többet szeretett volna,de tul idős volt hozzám.Azótától néha ugy érzem,hogy pikkel rám.

Néha ha felteszek fb-re uj képet,,alá komizgat...Pl most is az egyik alá azt,h : nyulacska..

lehet,hogy ez semmi,,,de nekem azért egy cseppet rosszul esett...Ilyenkor mit irjak neki vissza?


2013. aug. 11. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Töröld ki amit ír és kész. Ha nem fejezi be, akkor tiltsd le.
2013. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, és ahogyan az elsõ irta, tégy ugy. Vagy lehet tetszel neki még mindig és azért szemtelenkedik.
2013. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért van a törlés gomb, és csókolom.. Én alapból törlök minden nem odavaló kommentárt, az én profilom, azt írok amit akarok, úgy szerkesztem ahogy akarom!:)
2013. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!