Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha annyi sms-t írtam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyi sms-t írtam neki, hogy a válasza, majd később írok, most psszt, mit reagáljak erre?

Figyelt kérdés
mert azért ez a "psszt" , nekem sértő .
2013. júl. 11. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet olyan helyen volt és egyfolytában rezget vagy zenélt a telója, és gyorsan írnia kellett valamit:) Nyugi:)
2013. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak kicsit pimasz a lány. De most ne írj neki tényleg.
2013. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg ír, lehet, hogy éppen nagyon elfoglalt valamivel, a "psszt"-et meg lehet, hogy pont kedveskedésnek szánta ahelyett, hogy "most ne zavarj, most hagyjál" vagy hasonlók. Szóval ne fújd fel, hanem majd később beszéld meg vele, hogy ez rosszul esett most így.
2013. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem írsz és, ha majd később reagál, akkor lehet elmondja miért írta, ha nem mondja rákérdezel. ennyi.:)
2013. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem sértő azért

nem ér rá és majd később ír

erre nem kell reagálnod semmit, majd ír

de ha tényleg zavar téged a "psszt", mond meg és legközelebb nem ír ilyet

2013. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem gondolok rosszra abból, hogy nem ír. most én nem is akartam írni amíg ő nem, voltaképp csak arról volt szó, hogy kérdezett valamit, mit csinálok én meg túl részletes hosszú beszámolót tartottam és nem is egy üziben. és erre írta.

szóval megnyugodott tudja mit csinálok, hol vagyok stb, jelezte hogy nem kell tovább írni.

csak nem tudom ezt a "psszt" hova tenni.kedveskedésnek szánta volna..mondjuk írta, hogy "hiányzom neki, pont és pssszt"


nem semmi.

2013. júl. 11. 11:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem sértő, még jobb mint a "Kuss".

Vannak olyan helyzetek, amikor kikapcsolni sem tudja a telefonját, de zavaró a rezgés.

2013. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

szerintem csak arra értette, hogy ne magyarázkodjak már neki annyit, mert sok. és nem várja el.ezért nem ír.


lehetne csak a "psszt"-ről beszélni? szóval lehet kicsit pimasz. ami annyiban igaz is, hogy igen, szokott az lenni.


szóval marad a kérdés. hogy reagáljam le. nem írok semmit. szóval elsiklok felette? szóval nekem be lehet szólni és ennyi?

2013. júl. 11. 11:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha téged ez sért, akkor legközelebb mondd meg neki, hogy ne ezt használja, hanem mást, ha szeretné jelezni, hogy adott pillanatban ne zavard tovább. De fölösleges ezt túlreagálni.
2013. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmit ne írj.Pont azért írta hogy kussolj.:)Persze nem kell magadra venni,de lehet éppen dolga van,nem tud vissza írni stb.Nem kell egyből itt rosszra gondolni.Egyszerűen dolga van és finom fogalmazva azt üzente hogy kussolj,mivel vszinü nincs ideje írogatni és lehet hogy még az sms-ek is zavaróak neki most.
2013. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!