Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Üdvözlet. Ha valaki tud...

Váradi Attiláné kérdése:

Üdvözlet. Ha valaki tud segítsen Hogyan tudom leellenőrizni hogy külföldi katona létező személy e? Nevét tudom. Amerikai hadseregnél szolgál. Egy oldalon a hi5-ön ismertem meg.

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb sehogy. A közösségi oldalra mindenki azt ír amit akar. Illetve a szélhámosabbja főleg. Nyilván kutakodhatnál a seregnél, neten biztos van elérhetőség, de ők meg nem igen adnak neked semmiféle infót, ha valós, ha nem valós az ottléte. Esetleg az ismerősei körében kutakodhatsz.
2013. aug. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
légy óvatos, sok a csaló.
2013. aug. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Tekerje kicsit lejjebb az oldalt, a válaszokig. Ha magát is az "özvegy amerikai katona kisgyerekkel, akinek sürgősen pénzt kell küldeni" találta meg, akkor nigériai mocskok egyik áldozata lett.

2013. aug. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát .a tipikus özvegy katona 10 éves kislánnyal.Még egyszer köszi.
2013. aug. 13. 05:45
 5/6 Harcikacsa ***** válasza:
Hello :) Én kifejezetten élvezem az ilyen helyzeteket, rengeteget játszom hasonló játékosokkal. Van egy taktikám amit elárulok : Először is soha ne küldj neki semmit, ha belemész a játékába érzelmileg függővé válhatsz, ez szimpla pszichológia. Viszont, ... beszélgess vele sokat messenger programmal, ne email-en, mert ott van ideje gondolkodni. Mindig te irányítsd a beszélgetést, ennek a legfontosabb része, hogy rengeteget kérdezz ! Ha jól taktikázol, már az első alkalommal ellentmondásokba kényszerítheted, és ha ez megvan onnantól biztos lehetsz benne hogy hazudik :) Mert aki őszinte, az soha nem keveredik ellentmondásokba. Kicsit olyan ez mint egy rendőrségi kihallgatás, de egészen jó buli :D
2014. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ne dőlj be, ezek itt mind amerikai katonának adják ki magukat, özvegynek, és a vége, hogy pénzt kéreget tőled, persze a valódi személy fotóit felhasználva!

[link]

2017. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!