Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Verekedtetek már? Ha igen...

Verekedtetek már? Ha igen hogy történt?

Figyelt kérdés
Ha unatkoztok leírhatnátok pár történetet,vagy egy két street fight videót is linkelhettek :)
2013. aug. 13. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Egyszer megvertem Chuck Norrist. Aztán többször nem mertem.
2013. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szakadok xDDDDDDDD Nagyon vicces vagy !!! XDDD Te vagy a példaképem mostantól !! :DDDDD


Valami ilyesmi reakcióra vágytál ? -.-"

2013. aug. 13. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Én igazi csajbunyónak voltam részese. Vertünk,téptünk,haraptunk :D

Jóvolt

2013. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én csak húgommal verekedtem régen.
2013. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyszer egy bárban buliztunk éjszaka és kimentünk cigizni

aztán egyszercsak jön ki egyik haverom egy cigány csajjal és elmentek valahová

aztán a következő képkocka, hogy iszogatunk bent a bárban és jön oda hozzám haverom, hogy gáz van mert balhé lesz

volt egy kis nyomás bennem leszartam, hogy mivan

megyünk ki megint rágyújtani, kilépek az ajtón és vagy 10 kancigány ott áll és már le is szólították haveromat

nem kellett 2 perc, kitört a balhé

a balhé részemről abból állt, hogy megütöttem egy cigányt és már futottam is haverjaim után

szerintem nem szégyen, ők kb 10en mi meg 4en

am állítólag a cigónak felrepedt a bőre, akit megütöttem, nem ütöttem nagyot, de gyűrű volt a kezemen, biztos azért

2013. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szakadok xDDDDDD Nagyon vicces vagy !!! XDDD Te vagy a példaképem mostantól !! :DDDDD


Valami ilyesmi reakcióra vágytál ? -.-""


Megteszi, ha csak ennyire futja. :)

2013. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban volt pár cigánygyerek, akik kötekedtek kb. mindenkivel az osztályban (meg azon kívül is). Az egyik nagydarab már hetek óta piszkált engem meg pár osztálytársam, lökdösött szünetekben, stb.


Aztán egyszer meguntam és ököllel bevertem neki egyet. Meglepődött, de úgy, hogy azt se tudta mit csináljon. Én meg még vagy 3-4szer bevertem neki, mire észbe kapott. Akkor ellökött, de ahogy a földre estem és rugdosni próbált, én védtem a lábammal magam, majd felkaptam a leesett cipőmet és azzal vertem arcba még 5ször legalább, mielőtt lefogtak minket.


Megjegyzem, lány vagyok, ő pedig kétszer akkora volt mint én, de a végén sírva ment el panaszkodni az osztályfőnökhöz :D

Érdekes módon én lettem leszólva, hogy biztos kiprovokáltam... aha...

2013. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
wáo :O :D
2013. aug. 14. 10:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindig is könnyen felidegesíthető voltam (vagyok is), és ezt ki is használta 2 ember (legalábbis csak rájuk emlékszem). Mindkettő fiú (én lány vagyok), és a négyszereseim voltak súlyra és szélességre is, de le se szartam. :D Az egyiket lerúgtam a lábáról, a másikat szintén, de ő beesett a tanáriasztal alá, és bevágta a fejét az asztal lábába.

Egyikükkel sem történt semmi komolyabb, de attól kezdve meg sem mertek közelíteni, ismerőseik mondták is, hogy kerülnek. :DDD

Bocs, ebben semmi extra sincsen, de azért leírtam. :D

2013. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!