Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok verekedtetek már? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok verekedtetek már? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
mindketten bikiniben voltunk és egy iszappal teli medencében történt.
2009. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én még en ,de sokszor felöttlött már bennem,hogy jól megkellene tépnem az illetőt:D

A barátnőm már igen:a suliban egy ribivel...:D

A tanárok kirugták miatta...ugyhogy ne próbáld a suliban...

2009. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, suliba nem is egyszer, és még abba a suliba járok....Szinte minden nap, bár ma elég ciki volt, észre vette az igazgató :$...
2009. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jah. Megtéptem a csajt, mint foxi a lábtörtlőt...utána mindenki őt sajnálta,de nekem megérte :)!
2009. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, suliba, szinte minden nap... ilyen a természetem...:D ez van. fiúval is, lánnyal is...
2009. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megtépni? mi van veletek :D én lány vok de ha engem egy csaj felidegel akk az nem jár jól ököllel ütök rugok mindent csinálok :D
2009. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Verekedtem, egy cigány csajjal, de megvert, mert sokkal jobban tud verekedni mint én. eddig már sok csajt megvert, senki se birt el vele.
2010. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még úgy igazából nem verekedtem de szeretnék :D Csak egyszer nézne valaki csúnyán rám...
2010. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még én se de szeretnék
2012. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Engem nehéz felidegelni de ha sikerül...suliban nem szoktam nem bántanak. Úgy vagyok vele hogy ha nagyon gáz van lerendezem suli után. Ha mégnagyobb akkor adok neki egyet az elég. Meglepődik mert én vagyok a "jókislány"

De egyszer az öcsém elvette a kulcsomat es azert szépen megküzdöttem eléggé lealáztam végül odaadtam mert úgy döntöttem h picit ciki lenne ha elsírná magát ott a teremben. De a kapuban falhoznyomtam mar majdnem visszaadta de aztan mégis hagytam. Az osztalytarsaim fejét látni kellett volna...(akik kísértek haza)

2016. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!