Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az első...

Mi a véleményetek az első véleménykifejtő videómról?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=YWfT-qNVU7s :) Itt, vagy akár a videónál hozzászólásban fejtsétek ki megkérlek a véleményeteket a gondolkodásmódomról. Első ilyen videóm, szoval izgulok stb. és néha lehet furán fejezem ki magam. :P

#YouTube #vlog #véleménykifejtés #facebookos öngyilkosság #facebook idézetek
2013. aug. 14. 20:11
 1/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok amúgy
2013. aug. 14. 20:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon tapasztalt filozófus vagy. hány éves vagy 14? szerintem töröld is le a videót mert ebbôl még bajod is eshet hülyegyerek
2013. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De indokolnád az állításod? :\
2013. aug. 14. 20:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a videó csak még javítanod kéne arról ahgyan elmeséled a mondanivalódat, mert valahgy mindig egy kérdést teszel fel hogy miért teszitek ezt stb, és ez nem hangzik szerintem olyan jól egy ilyen videóban, és még azzal legyél óvatos, hogy egyszer sem említetted, hogy a p*csákról van szó meg a butább lányokról és azért ezt ne vegyék magukra azok akikre ez nem igaz. Én 15 éves lány vagyok, nem bántott meg a videó de valakit esetleg zavarhat. legközelebb talán ne ennyire elcsépelt témát válassz és az úgy már oké lesz. Meg az nem jó ebbe a videóba hogy ezek az önygilkos lányok most teljesen butának vannak beállítva miközbe lehet hogy egy részüknek tényleg komoly problémái voltak amikhez egy orvos kellett volna. Nem mondom, hogy okos dolog amit tesznek, de azért több tiszteletet kéne adni nekik mert voltak akik bizony már tényleg nem tudtak jobbat tenni.
2013. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad is van :) És köszönöm a normális választ, s meg is fogadom a tanácsod! Ment a zöld kéz! ;)
2013. aug. 14. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:
nem készültél fel rendesen.nincsenek összeszedve a gondolataid,ez nagyon hallatszik is.ettől kicsit unalmas lesz.nem azt mondom h ne csinálj ilyet,de várj még kb 2-3 évet,amikor érettebb leszel és ajánlott eltitkolni az arcod (kezdetben legalább),mert később még visszaköszönhet negatív formában 1 ilyen videó.
2013. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Most kicsit kétségek közt vagyok. Szerintetek vegyem le a videót? :\
2013. aug. 14. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.tovább tekertem és hát nem túl jó.nem látod át a dolgok hátterét és ne említsd 1 lapon a valódi szuicid cselekedeteket 6-os lányok pasizásaival.+azt mondod h végső üzenet,majd beszélsz még 3 percig... -.-"

úgy h ja,szerintem vedd le!

2013. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában irigylem azokat, akiknek erre van idejük. Egyébként meg senkit nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye egy adott témáról. A vélemény egy olyan dolog, hogy egy ép eszű ember csak akkor hangoztatja, ha azt kikérik. Unalmadban hanyagold. Főleg úgy, hogy felvállalod a hangod, az arcod, az életkorodat és remélem csak ennyit.
2013. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!