Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez csak engem idegesít nekem...

Ez csak engem idegesít nekem tűnik fel?

Figyelt kérdés

Mostanság minden fiatal egyforma..

Lányok: Sulibaki milyen k*vásan tud felöltözni eza lényeg van valami városnap falunap ott is mindenki tisztára kicsipi magát és nem szórakozni megy hanem kiöltözni mutogatni magát.. senkinek sincs egyedi stílusa mindenki a divat után megy pilóta szemüveg vasalt haj. facebook csecs kint a fél fej van lefotózva..

Fiúk: színes csőgatya sportcipő felnyalt haj nyomorék baseboll sapka..


van még normális ember ezen a világon?


2013. aug. 15. 00:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok :) Örülök neki ,hogy nem vagyok olyan mint a fent említettek,legalább egyedinek mondhatom magam.
2013. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát ezek közül rám sem igaz egy sem :)
2013. aug. 15. 00:55
 3/17 anonim ***** válasza:
Te nem jársz emberek közé? A többség még mindig nem így néz ki. Minek általánosítasz? Engem meg ez idegesít!
2013. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A többség tényleg nem így néz ki még szerencsére (vidéken)

Pesten már más a helyzet.

2013. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
utolsó előtti hát te nem tudom hol élsz lehetvidéken de itt ez meg... ja és kifelejtettem kacsacsücsörítős kép kacsingatós .. na itt ez megy..
2013. aug. 15. 12:16
 6/17 anonim ***** válasza:
Képzeld Budapesen élek és a 300 facebook ismerősöm között sincs csücsörítve pózoló páwa gyerek. Megint kiragadsz egy példát és ráhúzod a többségre. Szar körökben mozogsz ezekszerint.
2013. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*Budapesten
2013. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
lehet pesten másak az emberek de nekem minden lány ismerősömnek vagy csücsörítős csecskirakós képe kivéve amelyiknek nem :DD na jó csak 1-2 kivétel van :))
2013. aug. 15. 23:05
 9/17 A kérdező kommentje:
igen amúgy igaz rossz körökben mozgok egyházi suliba járok de olyan kényes egy iskola... a fiúk pedig tahók nem egyházi sulihoz méltó
2013. aug. 15. 23:07
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyházi... már mindent értek. :D Ott van a legtöbb álszent ember. Ne értsd félre nem rád célzok. :) Egyébként persze egyetértek veled, hogy borzalmasak az ilyen "gyerekek". Szerencsére fiatal felnőtt korukra a normálisabbja kinövi. A tizenéveseknél meg mindig lesz valami tucat divat, amit majmolni lehet. Nincs ezzel baj, ha nekik így jó. A viselkedésük már más dolog.. Na, de a "normálisan" öltözködő emberek között is akad nem egy tahó tirpák.
2013. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!