Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt úgy, hogy a mostani...

Ki volt úgy, hogy a mostani párja, férje, vőlegénye nem tetszett neki elsőre és szépen lassan beleszeretett?

Figyelt kérdés
Én pont ma gondolkoztam ezen, hogy a mostani párom nekem egyáltalán nem tetszett, de mégis őt szeretem a legjobban. Volt olyan barátom akit elsőre 1000szer helyesebbnek találtam. Mostanra azt mondom, hogy őt látom a leghelyesebb pasinak a világon.
2011. dec. 25. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hű, de ismerős sztori... Épp egy ilyennek vagyok a "szenvedő" alanya :))
2011. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett elsőre is a barátom (majdnem 2 éve vagyunk együtt) viszont most már sokkal jobban, mint akkor:). Furcsa, de nagyon megváltozott az ízlésem azóta, megnéztem pár képet valakiről, aki régebben nagyon tetszett, teljesen másképp emlékeztem rá, most már egyáltalán nem tetszik.
2011. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vajon ezek jobb kapcsolatok? Amikor szépen lassan szeretsz bele és megtalálod a szépet?
2011. dec. 25. 14:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én így voltam.A kollégám volt,és ki nem álltuk egymást.Ha nem volt muszáj akkor nem is kommunikáltunk.De úgy alakult,hogy együtt kellett dolgoznunk,és amikor napi 8-9 órán keresztül dolgozik az ember valaki mellett általában mégiscsak elkezdenek beszélgetni.Kiderült,hogy jó fej,okos,és megtudott nevettetni.A végén a szépségét is észrevettem.

Utána minden felgyorsult.Elkezdtünk járni,majd 2 hét járás után összeköltöztünk,majd 1 hónap után (amit ki kellett várni kötelezően) össze is házasodtunk..

10 éve boldog házasságban élünk ma is.

2011. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3: az biztos, hogy alaposabbak, megfontoltabbak. Egy mély és őszinte hosszútávú kapcsolatban sokkal nagyobb szerepe van a belső egyetértésnek, összhangnak. Ha a külső is bejön, az már csak az "added bonus", de ez nagyon ritka. Aki meg csak a külsőre megy, az meg is érdemli.


Nálad mennyi időbe telt ez a felismerés?

2011. dec. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 hónap. Addig nem is tudtam igazán a szemébe nézni. De mégis éreztem valami késztetést, hogy mellette maradjak.
2011. dec. 25. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én, a párom legjobb barátjával voltam 2 hónapig...aztán ahogy megismertem a páromat váltottam:D

Már 4,5 éve:)

Nagyon szeretjük egymást:)


21-L

2011. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Máig nem értem,h nem tetszett eleinte.ma őt látom a világ leghelyesebb pasijának:)9hónapja
2011. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én :) magas, vékony és szakállas :) sosem tetszettek az ilyen pasik, sőt nekem az unokatestvére tetszett meg elsőre :) viszont ő már hamarabb kinézett magának, de akkor még barátnője volt. Hosszú a sztori, hogy végül is úgy alakult, hogy beszélgettünk, és amikor jobban megnéztem, beleszerettem a szemébe, a szájába és a hangjába :) szakáll nélkül pedig már nem is tetszene :D jövőre, az 5. évfordulónkon lesz az esküvőnk :D


Hogy jobban működik-e, nem tudom, szerintem nem ezen múlik, viszont azt mutatja, hogy valóban nem szabad első látás alapján ítélni, mert lehet, hogy a számunkra elsőre nem megnyerő külső egy csodálatos és szeretni való személyiséget rejt :D

2011. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ház én is így ismertem meg a barátom. A vonaton láttam meg, épp rajzolt. Én meg néztem és azon gondolkodtam, hogy a fenébe tud ilyen jól rajzolni a zötyögő vonaton?. Persze észre vett én meg fülig elpirultam.


Aztán később együtt jártuk este a várost. Nagyon kedves, udvarias és eszes volt. Megértettük egymást... és alattomos módon megszépült (ez nem ér!)

Végül 3 hónapnyi ismeretség után megkért, hogy legyek a barátnője... már több mint 2 éve ő a párom. :)


22/L

2011. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!