Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Mien fiúk jönnek be...

Lányok! Mien fiúk jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

#Lányok;fiúk
2013. aug. 17. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Olyanok akik le tudnak irni egy 5 szavas mondatot hiba nelkul.
2013. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mostanában a SWAG-os b*zikra buknak :D Tisztelet a kivételnek.
2013. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
aki figyel ránk, megvéd és megért minket (vagyis elég ha úgy tesz) nem féltékenykedik (csak egy kicsit ;) ) nem ver át és gondoskodik rólunk
2013. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a 2. válaszolónak üzenem, h nekem nem jönnek be az ilyen b*zik!! És nagyon sok olyan lányt ismerek még akik szintén rühellik az ilyeneket mind SP, meg Justin Bieber... Szóval szerintem a lányok max 50%-a bírja az ilyen kis b*zikat, a többi még a paradicsomot is sajnálná a képükből!!!
2013. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egy véleménynek üzenem, hogy odaírtam: "tisztelet a kivételnek", mit nem lehet ezen érteni?
2013. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Hát külsőre SEMIKÉPPEN SE LEGYEN túl vékony, azért legyenek karizmai. Nem kell kockahas, de ne is legyen olyan mint egy ropi. Legyen magasabb. Én személy szerint nem szeretem a kisfiús arcú pasikat, és a szakáll sem jön be, de ez szubjektív. A hajszínben nekem a szőke meg a vörös nem túl vonzó.

Belső: Ami az első és legfontosabb, hogy tiszteljen és legyen udvarias. Ergo főként kezeljen, alapvető hogy megfogja az ajtót, kihúzza a széket, stb. Legyen humora, és hallgasson meg. Nen kell hogy verset írjon mêg ilyesmi, de legyen valamennyire romantikus és megértő. Ha esetleg összeköltöznénk, akkor ne hagyjon rám minden házimunkát, ezt osszuk el igazságosan. Legyen őszinte és közvetlen, lehessen vele beszélgetni.

2013. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!