Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nekem csak az extrém pici...

Nekem csak az extrém pici lányok a gyengéim, ők jönnek be igazán, most mi legyen, ha az ilyen lányok mind foglaltak vagy túl fiatalok még?

Figyelt kérdés
Főleg az 145-155centik körüli lányok a kedvenceim. De sajnos nehéz olyat találni, aki már legalább 14 megvan meg jellemre is jófej. :D De szerintem azért van ez, mert én is alacsony fiú vagyok.:) Van egy 12 éves lány például meg egy 13 éves, aki mindjárt 14 lesz, mindkettő bejön nagyon, meg kedvesek és jófejek is, de hát a kor zavar meg, hogy mit gondolnak mások ha járnék ilyen fiatal lányokkal. Utálom ezt a társadalmat, mert mindent a korhoz köt és nem a szívhez, érzelmekhez!
2013. aug. 16. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
kor?
2013. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen senkiházi pedofilokat ki kellene lőni.
2013. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Én egy extrém pici vadászengedélyt szeretnék kapni rád. Csak egy 1 naposat is akár.
2013. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

156 cm. 16/L. De van barátom. :D


"Utálom ezt a társadalmat, mert mindent a korhoz köt és nem a szívhez, érzelmekhez!" -> vagy a te esetedben a magassághoz. xD

2013. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt se tudjátok hány éves a gyerek, de már pedofiloztok meg fenyegettek. Szánalmas...
2013. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norbert888 válasza:
Ha 14 éves akkor fogocskázzon a mezon!
2015. jan. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!