Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek a kicsit "husisab...

Fiúk! Nektek a kicsit "husisabb", vagy az anorexiásan vékony lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból...
2013. aug. 3. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Na már most, nem ez a két véglet van :D Attól, hogy valaki vékony még nem anorexiás.

Én mindig is a vékonyabb lányokat szerettem (magam is vékony vagyok, 55 kiló / 186cm ... :D) DE AZTÁN mégis mit ad isten, akibe először igazán szerelmes lettem és megfogott (és még mindig *-*) az pont, hogy nem egy anorexiásan vékony lány hanem husis :D Szóval ez ilyen, ezt nem lehet eldönteni, hogy mi jön be, az egész személyiség és alak számít nem csak az, hogy husis vagy vékony. :D

2013. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként 17/F :)
2013. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
A nőies alak jön be, szóval ha e két véglet közül kell választani, akkor a husis. Legyen meg rajta minden, amitől Nő a nő..
2013. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A normális alkatú lányok jönnek be... Miért ezt a két végletet kell mindig emlegetni???? Hová lett az egészséges, normális testalkat???? Gondolom dagadt vagy, ezért tudod, hogyha úgy tennéd fel a kérdést, hogy egy disznó vagy a normális lány, akkor senki nem voksolna a disznóra, ezért inkább bedobtad az anorexiás lapot. Komolyan eddig nem volt bajom a ducibb csajokkal, de mióta nyomtatják ezt a "kutyák játszanak a csontokkal" meg a dagadt vagy anorexiás dolgot, azóta rosszul vagyok tőlük. Szánalmas.
2013. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
68%

Nagyon érdekes a kérdésfeltevés. Egyértelmű belőle láttlanul is, hogy a kérdező - legalábbis enyén - kövér, és talán gyűlöli is azokat a lányokat, akiknek sokkal jobb testük van.


Nekem a vékony, sportos lányok jönnek be, ehhez tartozik a azép mell, formás fenék és lábak. Számomra lehangoló (mind ölelkezésnél, mind szex esetében) a súlyfelesleg érzése.


Az "anorexiásan vékony" lányokat e kérdésnél senki sem fogja választani, hiszen az egy súlyos betegség, amitől iszonyat ronda lesz egy ember. Akinek pedig egy olyan lány tetszik, az is pszichésen beteg.

2013. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha csak e két szélsőség közül lehet választani, akkor inkább a második.

A "kicsit" husisabb általában nem kicsit husisabbat jelent, hanem komoly túlsúlyt. Ez számomra nem vonzó. Akkor már inkább a sovány. De nincs annyi anorexiásan sovány, hogy találkoztam is volna ilyennel.


A normál testalkat jön be. Mielőtt tökéletesre gondolnátok, nem: Normál testsúly, és ezen belül ezerféle testalkat. Tudjátok, van akinek a lába vastagabb, és fent vékony, vagy fordítva, ez már mindegy.

De a zsírsertést nem preferálom...

2013. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
nekem mind a kettő tetszik ezt így elégnehéz eldönteni de a husisabb inkább
2014. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!