Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van meg itt valaki, aki...

Van meg itt valaki, aki egyedul szeret vasarolni?

Figyelt kérdés

Altalaban egyedul megyek vasarolni. Van sok baratom, aki szivesen jonne velem, de sose szeretnem. Viszont, ha hivnak akkor szivesen elmegyek veluk. Ha esetleg jon velem valaki, akkor sincs semmi, turelmesen varjak, hogy pl. Eldontsem melyik felsot vegyem meg es segitenek, azokba a boltokba megyunk ahova en szeretnek, de valahogy megis jobb egyedul. Anya meg mindig azt hiszi, hogy nincsenek olyan barataim akik eljonnenek velem. Pedig nem igy van..

Van meg valaki rajtam kivul, aki egyedul szeret vasarolni?


2013. aug. 18. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, én is egyedül szeretek.

Néha anya is elkísér (jó kis akciókat tud kifogni:D) de általában csak ideges leszek tőle mert mindig leszólja az ízlésemet.

2013. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak egyedül vásárolok már igen régóta. Ehhez nekem nincs szükségem társaságra, sőt, sajnos szinte már semmihez...
2013. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én se szeretem nagyon a társaságot vásárláskor, window-shoppinghoz igen, de a valódihoz nem. egyrészt a különböző ízlések, másrészt a dupla idő miatt. sokkal céltudatosabban és takarékosabban lehet vásárolni egyedül. persze nem akkora élmény, mint amikor minden különös, színes vagy méregdrága cuccot felpróbálsz a barátnőddel, de annál hatékonyabb. Én konkrétan csak az anyukámmal tudok vásárolni, mert a stílusunk nem ugyanaz, de igazodik egymáshoz, a vásárlási tempónk is egyezik, és vele könnyen meg lehet vitatni egy ruha vagy más tárgy előnyeit és hátrányait. ezért vásárolok vele inkább, mint egyedül, ha van erre mód, hiszen így hallom más józan véleményét is.


meg neki pénze is van. az hasznos. mert nekem nincs xD

2013. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!